Niektoré lepšie správy pre Gunners: sú pripravení získať okolo 4 mil. GBP, ak dôjde k prestupu Ismaela Bennacera z Empoli do Milána z dôvodu klauzuly o predaji. Miláno uzatvára dohodu so záložníkom, ktorý strávil roky 2015-17 otepľovaním lavičky mládežníckych tímov v severnom Londýne, na 14 miliónov libier. Arsenal sa údajne rozhodol proti svojej možnosti spätného odkúpenia.

Šou Gonzalo Higuaín bude pokračovať! Potom, čo nový manažér Juventusu Maurizio Sarri odmietol šancu pracovať s argentínskym útočníkom ešte v ďalšej sezóne, poslal Higuaínov brat / pán 15% e-mailom každému športovému riaditeľovi v Európe a konečne dostal odpoveď! Pochádza od Rómov, ktorí si myslia, že im môže pomôcť vrátiť ich späť do Ligy majstrov. The Fiver: zaregistrujte sa a dostanete náš každodenný futbalový e-mail.

Fanúšikovia West Hamu, teraz sa dívajte inde.Nielenže váš klub rezignoval na prehru s Markom Arnautovicom v Číne, ale jeden z vašich najvyšších prestupových cieľov – Maxi Gómez z Celty Vigo – je údajne tiež mimo Valencie v okázalej hotovosti + Santi Mina. V rámci dohody sa pripojí aj zapožičaný Jorge Sáenz, stredný obranca, ktorého nedávno prijal Valencia z Tenerife.Salomón Rondón vyzerá pre Hammers oveľa pravdepodobnejšou alternatívou – muž West Brom bude mať poplatok okolo 15 miliónov libier, napriek tomu, že mu zostal iba jeden rok na jeho kontrakt. Nový podpis mesta 62,8 milióna libier Rodri tvrdí, že Manchester môže byť „modrejší“ „Prečítajte si viac

Niektorí ľudia v spoločnosti Sky si všimli, že manželka Ralfa Fahrmanna začala Norwicha sledovať na Instagrame, a tiež poznamenali, že brankár Schalke„ je blízkym priateľom s asistentom Norwicha Christopherom Johnom, potom čo dvojica založila odevná spoločnosť spolu pred niekoľkými rokmi “, takže v rane Tima Krulu je Fahrmann v Norwichi čím ďalej tým viac ako divák.Markus Schubert z Dynama Dresden, nádejný nemecký brankár spájaný s Arsenalom, bol zaradený do skupiny, ktorá nahradí Fahrmanna v Gelsenkirchene.

Aston Villa tiež robí vlny na trhu a zatiaľ znížila na 55 rôznych libier £ 6 na šiestich rôznych hráčoch , vrátane 14 miliónov GBP na Matta Targetta (!). Ha! Ako mierne lepšiu správu pre ľudí na fialovom základe označila Villa Trézégueta (egyptského krídelníka, nie 41-ročného francúzsko-argentínskeho útočníka) ako svoj ďalší veľký puč. Trézéguet, ktorý je momentálne na Africkom pohári národov po boku Mo Salaha a Villa Ahmeda Elmohamadyho, údajne povedal svojmu klubu Kasimpasa, že chce ísť. To je vaše veľa!