Rémi Garde je neúnavná sekvencia ako manažér Aston Villa sa teraz rozširuje na 10 zápasov a hnevnosť pokračuje hromadiť sa pre tím drží drevenú lyžicu Premier League. Ich fanúšikovia začali tento zápas spievaním o odstupovaní, ale nakoniec temný humor uvoľnil cestu pre otvorený nesúhlas a jasný zmysel, že hraničia s revolúciou. FA Cup tretie kolo, Barcelona v Granade a ďalšie: hodinky – live! Prečítajte si viac Rozhodnutie Gardeho nahradiť Carlesa Gil, najnebezpečnejšieho útočníka Villaho, určite nešiel dobre s fanúšikmi, ktorí predtým skandovali: “Dosiahol sme gól”, s prekvapením, že sme sa dostali do čela Ligu dve strany, ktoré stratili svoj predchádzajúci domáci zápas s Morecambe. Hlavným problémom Villau je, že v septembri dvakrát skórovali v jednej hre.Joe Jacobson je štyri minúty do druhej polovice znamená prehrávanie v Villa Parku a odchádzajúci fanúšikovia za Gardeho dugout boli tak rozptýlení s ich kritikou, že Micah Richards, keď bol nahradený, opustil svoje miesto, aby sa pokúsil odpovedať na ich sťažnosti.

Boli to napäté chvíle, keď hra stále prebiehala a aspoň kapitán bol ochotný čeliť rozhnevanému davu. Richards bol jasne obvinený z obvinenia, že hráči nevynaložili dostatočnú námahu a potrebovali intervenciu niekoľkých komisárov. Pri poslednom píšťale sa objavili spevy: “Nie ste spôsobilí nosiť košeľu”.Garde bol zameraný s výkrikmi “Nevieš, čo robíš” a ​​jeho krátke kúzlo v anglickom futbale už nadobudlo formu úplnej krízy.

“Chápem fanúšikovia sa rozhnevali na výsledky, “povedal. “Musíme akceptovať kritiku, pretože nezískáme dosť hier. To si zaslúžime. Keď nie ste víťazom, manažér vždy robí zlé rozhodnutia.

“Stále verím, že sa môžem obrátiť. V deň, keď nemôžem robiť nič pozitívne pre tento veľký klub, o tom budete vedieť.Viem, čo robím – ale niekedy to nefunguje. “

Rozhodne tu nefungovalo a už sa hovorí o protest proti opakovaniu, keď to znova nie je ľahko sa dostať okolo tímu 54 miest pod nimi na futbalovom rebríku. “Naše preč je dokonca lepšie ako náš domovský rekord,” zdôraznil Gareth Ainsworth, riaditeľ Wycombe. Bola to preháňanie, ale Wycombe sa dostal do tretieho kola tým, že získal v Halifaxe a Millwalde väzby a nemal by byť príliš fazovaný výletom do Midlands.Ako Martin O’Neill, bývalý manažér oboch strán, poukázal na televíznu portálu, dôvera Villaho nie je taká nízka ako podzemná práve teraz. Najhorší tím v Premier League s dvoma vyhral celú sezónu, určite to malo urobiť viac priamočiarou popoludní po okamihu, uprostred prvej polovice, keď Richards narazil dopredu z pravého späť, aby zamiloval do Gilovho prihrávky na úvodný gól. Namiesto toho zápas odhalil vilu za to, čo je: bok po boku sebaurčenia, priznávajúce všetky druhy gólov a tak bez útočia na hrozbu, boli len sporadické chvíle, keď dal svojich súperov pod vytrvalým tlakom.

Richards bol zranený v prvom polčase, ale trval až do 84. minúty.Bol to ich najlepší hráč, ale okrem ich kapitána bol zahanbený nedostatok vedenia od Gardeových mužov. Najmä Scott Sinclair bol náhradou čakajúcou na to. Rudy Gestede narazil do uhla priečneho pruhu a post s odvrátenou strelou neskoro a Villa by mohla byť ušetrená nepríjemnou druhou polovicou, ak rozhodca, Michael Oliver, videl Anthonyho Stewarta, ktorý odtiahol Richardsa do preťaženého penzia. Richardsove jazdné jazdy vpred, keď sa presunulo z jeho bežného centra, bolo preukázateľným prvkom v niektorých z najlepších momentov Villau. Wycombe Wanderers v Aston Villa: FA Cup tretie kolo – ako sa stalo Prečítajte si viac

by mohol povedať to isté.Wycombe Wanderers v Aston Villa: FA Cup tretie kolo – live! Prečítajte si viac