Po bezvýchodnej porážke Wolves vychádzať o tímovom autobuse o barlách s pravou nohou v ochrannej topánke bolo sotva návratom do akcie, v aké Marko Arnautovic alebo West Ham dúfal.

útočníkovi, anonymnému od začiatku až do konca pre tím, ktorý nedokázal zaregistrovať strelu na bránu, pomáhal trénerom zostup do tunela 15 minút. Hrať s tým, čo jeho manažér Manuel Pellegrini označil za „nie ľahké zranenie“.Arnautovic sa v stredu podrobí skenovaniu, aby sa určil rozsah problému.

V čase, keď bol Arnautovic nútený odísť, sa vlci už plavili s láskavým dovolením hlavičky Romaina Saïssa, pred dvojkou brilantného Raúla Jiméneza lesk na vynikajúci výkon, ktorý pozdvihuje stranu Nuno Espírito Santo na siedme miesto. Tulene Arsenalu Alexandre Lacazette vyhrávajú v emocionálnej noci pre Cardiff Čítať viac

Pre West Ham to bol ďalší pokorný displej štyri dni po páde z FA Cup do spodného klubu League One, AFC Wimbledon.Zúčastnil sa Gareth Southgate, pravdepodobne aby uprel zrak na kapitána Wolves Conora Coadyho a Declana Riceho, záložníka, ktorý sa nerozhodol o svojej medzinárodnej budúcnosti, ale West Ham nemal čo kričať pri tretej porážke za sebou.

< p> Po dvoch týždňoch skrývania sa Arnautovic, ktorý mal údajne srdce hrať v Guangzhou, kým minulý víkend neodohral dramatický obrat a nepodpísal predĺženie zmluvy, sa ocitol v drsnom prostredí Čiernej krajiny. Arnautovic – neúčinný vpredu po boku Michail Antonia – bol jednou z piatich zmien West Hamu, keď sa Rice a Felipe Anderson vrátili do základnej zostavy.Arthur Masuaku, Angelo Ogbonna a Issa Diop, ktorým sa v sobotu darilo obísť najnižších strelcov League One, si všetky udržali svoje miesta, ale boli stiahnutí zo stĺpika na stĺp, pretože Wolves utierali podlahu West Hamom.

“Žiadne strely na bránu a inkasovali sme tri góly, takže nebolo možné hrať horšie,” povedal Pellegrini. “Bol to moment, kedy sa pokúsiť nájsť reakciu.” Nedokázali sme to a musíme preskúmať všetko, čo robíme, pretože niečo, čo robíme, je zlé. “

Na otázku o vážnosti Arnautovičovho zranenia, ku ktorému došlo po výzve Rúbena Nevesa v druhom polčase Dodal: „Myslím si, že to nebude ľahké zranenie. Dúfam, že nemá žiadne problémy, ale musíme ho preskúmať vyšetrením. Som z toho sklamaný a sklamaný, pretože máme len 15 vhodných hráčov.V tejto chvíli nemáme žiadnych kreatívnych záložníkov s Lanzinim, Yarmolenkom, Wilshereom a Nasrim, takže je náročné hrať toľko hier s rovnakými 15 hráčmi. “Richarlisonov skorý úder dáva víťazstvo 10-členného Evertonu v Huddersfielde Čítať ďalej

Zostava tenkých oplátok Vlkov-v tejto sezóne využilo iba 18 zápasov v Premier League, čo je najnižšia v tejto kategórii. Vždy to bolo len otázkou času, kedy nájdu sieť. Jediným prekvapením bolo, že skôr ako úhľadný otvárač ich prvý gól strelil rutinérsky roh João Moutinho. Jeho dodávka si vybrala Saïssa, ktorý strieľal bokom po značke Robertovi Snodgrassovi, než poslal domov hlavičku guľky.Jonny – ktorý sa chystá natrvalo pripojiť k Wolves z Atlética Madrid za 18 miliónov libier pred štvrtkovým termínom prestupu – bol rovnako vplyvný na jeho návrat do tímu.

Pellegrini predvídateľne povolal Andyho Carrolla v reakcii na to, že išiel o gól, ale veci rýchlo prešli od zlého k ešte horšiemu. Arnautovic zamieril do tunela, sekundy predtým, ako sa zaneprázdnený Lukasz Fabianski zrazil s Mattom Dohertym, ktorý zachytil brankára West Hamu pokúšajúceho sa otočiť domáci Jiménezov center.Fabianski pokračoval, ale Wolves, ktorý dôkladne deklasoval bezohľadný West Ham, zaslúžene pridal k ich zhode, pričom Jiménez vyrazil domov ďalší Moutinho roh pred tým, ako jeho šikovný žetón nad Fabianskim spečatil víťazstvo štyri minúty pred časom.

Ako West Ham reštartoval “domáci veriaci dali hierarchii Vlkov jasne najavo, že by chceli, aby sa držal aj Jiménez, požičaný od Benficy. “Tieto rozhodnutia budú prijaté, keď budú potrebné,” povedal Nuno. “Raul odvádza fantastickú prácu, ktorá presahuje ciele, ktoré dáva.” Spôsob, akým hrá, svoje kombinácie, spôsob, akým pracuje, neprestáva, vždy nám dáva prvú reakciu na stratu lopty. Ale musí pokračovať. “