V jednej z najpokojnejších úsekov Gloucestershire krajiny, Tom George pripravuje dvaja uchádzači o Grand National v sobotu v nádeji, že poskytuje nádherný skončiť na najlepšie obdobie svojho výcviku kariéry.The 49-ročný pole obaja Saint Are, ktorý bol runner-up pre mnoho mraky pred pár rokmi, a zlepšujúce sa mladík Double Shuffle a nie je vôbec naklonené vybrať medzi nimi, a to v rozsahu nechal svoje hlavné džokeja Adrian Heskin majú slobodnú voľbu buď one.’It bola ako bojiště’- 50 rokov po Foinavon je senzačný Národná win čítajte viac

Heskin dal svoje meno vedľa Dvojlôžková Shuffle, ale ktoré môžu mať niečo spoločné s relatívnou mladosti kone, čo znamená, že bude ležať pri nohách veľkých závodov pre nadchádzajúce roky, Charlie Hall októbrová už bol pokus o cieľovej; jeden nechce iný jazdec zoznámenie s zvieraťa, ako je.Davy Russell bol rýchlo prasklo až jazdiť Saint sú. Veľa možno povedať o šanciach na oboch a George je len šťastná, že je na jeho strane.

A návštevník v nedeľu pred Cheltenham Festival minulý mesiac by sa stretli veľa napätia tu, a na rôznych miestach ďalšie závodné stajňa, v dôsledku tohto závodu stretnutia je stále rastúci význam. Národná kladie oveľa menší tlak a prípadnej výhry vyzdvihnúť bude bonus. “Nemusíte ísť s očakávaním. Proste tam dúfajú, že budú všetci beží dobre a čo bude bude, “hovorí George.

Jeho sezóna bola pokuta jeden, nech sa stane teraz. Jeho záznam z 63 víťazov už 13 pred jeho predchádzajúce najlepšie do 24 rokov s povolením.Jeho štrajk sadzba 21% a prize money 835.000 £ sú tiež osobné bests. Skokov trénerov v súčasnej dobe v top 10, za tie peniaze vyhral v tejto sezóne len Willie Mullins sa tam dostal s menším počtom pretekárov ako George.

Čo je to, že je preč, takže hneď za ním? “Myslím, že jediný spôsob, ako opísať to je ako koleso s množstvom zubov v ňom a všetky čapy pracujú dobre, z mojej pravej ruky mojej džokej, do prívodného obchodníka, senzorické, kováč, sekretárka, I , m pravdepodobne pracovať dobre, pretože všetky z nich fungujú dobre, môžem sústrediť na všetko. Chlapík, ktorý kupuje koňa v Írsku & nbsp;…

“Myslím, že každý uhol musíme sa zdvihol, že to, čo som povedal.Ale cvála sa nezmenili a miesto sa nezmenil. Kone sú všetci robia rovnakú prácu. “

Podporné majitelia sú tiež veľmi dôležité. Muži, ktorí tvoria, skríženými prstami ‘priblížil George pred piatimi rokmi. Ponúkali niekoľko pomalých, starých koní a bol odvrátil inými trénermi. George povedal, že urobí, čo bude môcť, dostal Desperate Dex vyhral jeho ďalšie dva závody vo veku 12 rokov, zlepšil jeho rating o kíl a bol okamžite poslaný ďalšie štyri niesť rovnakej farby. V dôsledku toho prima typy, ako Božieho, Bun Doran a Big Fella Thanks sú teraz vo dvore.

Možno hlavnú otázku ohľadne šancí na ich Dvojlôžková Shuffle je v jeho veku. Žiaden kôň vo veku siedmich rokov získal National od roku 1940.Ale George si myslí, že meniaca sa povaha závodu znamená, že štatistika je beatable.

“V minulosti by si povedal, že je príliš mladý, ale teraz…Bol som pri pohľade na fotky z Red Rum a že veľa. Nie je to rovnaké rasy ako vtedy. Je to jednoducho nie je, je to iný druh pretekov teraz.

“pred 30 rokmi Veľkosť koní, všetci boli úplne enormný a nebudete baviť beh tri štvrtiny koní, ktoré sú spustené tento rok. Tak som si nemyslím, že môžete klopať na skutočnosť, že je v tomto veku. Nemyslím si, že je to škodlivé pre neho. “

Ground je kľúčom k Saint Are, ktorého šanca dribloval preč vlani so silným dažďom, ktorý nasleduje zalievanie kurzu v posledných 48 hodinách.George je potešený suchú prognózy a vzhľadom k súčasnej dobe popisovaná ako mäkké krajinu, neočakáva alebo chcú počuť akýkoľvek zavlažovanie deje.

“Saint Are je každý kúsok rovnako ako pri bol druhý. Ľudia by si mohol myslieť, že stratil svoju cestu, ale on nemá. Jeho posledná beh, v Doncasteru, bol každý kúsok rovnako dobre ako jeho poslednej jazde pred národným keď bol na druhom mieste.

“Je to jeho ročnom období. Miluje v tomto ročnom období a môžete ju vidieť v kabáte, ešte teraz. Miluje stopy, miluje počasie. Takže bez ohľadu na to sa stalo až teraz, teraz, keď budete vidieť to najlepšie z neho. “Pondelkové tipy, Chris Cook