Podporoval som tento nemoderný, neúspešný klub s nižšou ligou z južného pobrežia a už takmer 30 rokov. Oslavovanie drobných úspechov – výhra v play-off ligy Two, Wembley Auto Windscreens konečný vzhľad tam. Pocit šťastia zdieľať niektoré špeciálne kultové momenty s kolegami vernými fanúšikmi – ako je vidieť James Hayter skóre najrýchlejší klobúk -trick v histórii britského futbalu, alebo byť prítomný, keď Jermain Defoe započal za povojnový rekord 10. zápas v rade, zatiaľ čo na úver od West Ham na začiatku svojej kariéry. Ale väčšinou som Roztrhala moje vlasy, keď sme bojovali proti zvrhnutiu a predávali našich najlepších hráčov, zatiaľ čo sme sa plazili z jednej finančnej krízy do druhej – modlil sa k Bohu, ktorému neverím na nejakého spasiteľa.A po celú dobu vysvetľoval, že zmätený fanúšikov takzvaných väčších klubov, prečo som mal takú starostlivosť o túto malú provinčnú stranu, ktorá trvalo visí okolo tretej a štvrtej divízie. A tak, aby chant, s jeho zábavným textom Že zhrnúte, ak sa vám nebudete smiať, že budete platiť existenciu fanúšikov z Bournemouthu, vždy sa zdalo, že je celkom vhodný. Okrem toho teraz pravdepodobne budeme musieť zmeniť slová. Pretože náš manažér, Eddie Howe, s podporou bohatého Ruska, Max Demin, nás vzal za šesť úchvatných rokov od spodnej časti futbalovej ligy do zasľúbenej krajiny Premier League. A teraz všetci počuli o nás.

V pondelok sa svet pozrel na dojem, keď sme vyčistili Boltona na všetky – ale prvýkrát sme sa presadili na vrchol letu v našej 116-ročnej histórii.V štýle, v ktorom sme vybojovali slávny klub Lancashire, možno prekvapili niektorí fanúšikovia Bournemouthu, ale nie nás. Iba v tejto sezóne sme zaznamenali 112 gólov vo všetkých súťažiach – naše najvyššie celkové skóre. To zahŕňa 47 od domova, druhý záznam. Mali sme väčšie držanie, viac priechodov, viac záberov, viac vstupov do oblasti a viac krížov ako ktorýkoľvek iný tím v divízii. Je to určite vzdialený výkrik z tých krutých dní, keď sme boli ponižovaní 5- 0 v Morecambe a prehral s Blythom Spartansom v FA pohári. A tak, keď sa v pondelok večer konala posledná píšťalka, nehanbím sa priznať, že som vzlykal slzy radosti. Toto je mimo všetko naše najdivokejšie sny.Musím sa prilepiť, keď sa zamýšľam nad tým, ako budúci sezóna má malý starý Bournemouth priblížiť ligové zápasy proti Manchesteru, Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu a Spursu – a možno dokonca poraziť pár z nich. Každý týždeň sa môžeme rozbiť – aj keď za to, čo stojí za to, myslím, že Premier League bude vyhovovať našej značke neohroženému, prechádzajúcemu a útočiacemu futbalu a budeme pokračovať v rozkvetu, ako Swansea v posledných rokoch.

Je prirodzene nervózny zámer Deminových zámerov, teraz sa jeho investícia vyplatila a sme štandardne jedným z najbohatších klubov na svete, keď sme vstúpili do klubu vo výške 120 miliónov libier – najmä preto, že plány na rozšírenie nášho štadióna o rozlohe 12 000 miest boli odložené.Zaujímavosťou je, že môžeme stratiť šancu vybudovať našu historicky malú podpornú základňu. Existuje tiež obava, že tento úžasne príjemný komunitný klub stratí svoju dušu vo finančne riadenom svete Premier League. Ale tieto obavy môžu počkať na ďalší deň. Pre túto chvíľu si teraz vychutnajte svoj moment na slnku.Bez ohľadu na to, čo sa stane, to bola neuveriteľná cesta – a je ďaleko od konca. Ako Howe povedal v pondelok, je to pre všetkých fanúšikov, ktorí si ruky vkladajú do vreciek, Klub nažive – fanúšikovia ako môj otec, ktorý dal z jeho úspor 1,000 libier, keď sme boli minúty od zániku v roku 1997 – vediac, že ​​by sa pravdepodobne nikdy nedostali späť. Toto je pre tých, ktorí sú verní medzi nami, ktorí Strávili desiatky tisíc libier cestovaním do krajiny, aby podporili tím cez hustú a – častejšie – veľmi, veľmi tenkú. A to je pre všetkých tých priaznivcov klubov ako Bournemouth slúžiť ako Pripomína, že áno, sny sa môžu stať skutočnosťou. Keď skončila posledná píšťalka, nehanbím sa priznať, že som vzlykal slzy radosti. To je mimo všetko naše najdivokejšie sny