Lexi Thompson dostal štvortaktný trest s šiestimi jamkách hrať vo finále Kraft Nabisco Championship v nedeľu na výrobu nesprávne umiestnenie lopty jeden deň skôr.

Mimoriadna výhoda pri treste vyrazil Thompson out olova na LPGA Tour je prvý hlavnej časti year.Donald Trump je len par pre kurz Čítajte viac

Po zhromaždení svoju vyrovnanosť, keď jej tri-shot vedenie zmizol, 22-ročný reagovala birdie na 13. jamke vytiahnuť is So Yeon Ryu, Minjee Lee a Suzanne Pettersen vrchole novom rebríčka.

Thompson bol penalizovaný po televíznej divák zrejme upozornil úradníkmi, že Thompson označil svoj loptu a potom dal znovu ho v nesprávnom mieste pred 1-noha putt na 17. zelene v treťom kole v sobotu.Facebook Pinterest Lexi Thompson je šokujúce penalty štvortaktný pochádzal z tejto nesprávne umiestnenie guľového počas sobotňajšieho tretieho kola.

LPGA neuveriteľne nerozhodoval o sankcii až do nedele, kedy Thompson mal tri mŕtvice vedenia a zdalo sa, že cestovný svoje druhé hlavné šampionát.

Organizácia potvrdilo video preskúmanie bol vyzvaný e-mailom od televízneho diváka vo vyhlásení vydanom v nedeľu večer.

Thompson bol penalizovaný dve trestné rany za nesprávne umiestnenie loptu a dva ťahy nesprávne scorecard.

Thompson reagoval s nedôverou, keď ju úradníci povedal rozhodnutia, zatiaľ čo ona išla do 13. odpalisko.

“je to vtip?” spýtal sa Thompson.

Potom, čo sa uistil, že to nie je ona odpovedala: “to je smiešne.” Facebook Twitter Pinterest Lexi Thompson je informovaný o treste štvortaktným pri chôdzi do 13. odpaliska

Thompson sa objavil dusiť mierne, ale zhromaždili sa a kašou jednotky, prípadne vysielanie birdie na par-4 13. jamke.

Inbee Park birdie na 16. jamke okamihov neskôr k vytvoreniu piatich-person kravatu pre olovo [Medzitým, úradníci Dinah Shore predmetu pracne mení každý číslo vedľa mena Thompsona na výsledkovej tabuli naproti Poppie rybníku u Dinah Shore Course.

Thompson vyhral tento turnaj v roku 2014, a ona vynikala počas štyroch po sebe nasledujúcich rokov v LPGA prvý major sezóny.

Golf fanúšikovia o priebehu a internet vybuchol od zlosti, keď sa stal rozhodnutie LPGA je pochopil. Tiger Woods okamžite prišiel do Thompsona obrany na Twitter.Tiger Woods (@TigerWoods) Diváci doma by nemala byť úradníci na sebe pruhy.Poďme @Lexi, vyhrať túto vec anyway.April 3. 2017

Ostatné pripojil Woodsa zdesenie nad ohromujúci prelome events.Cheyenne Woods (@Cheyenne_Woods) Diváci by nemali mať možnosť volať do rulings.April 2, 2017Alison Walsha (@Walsheyyy) Rozzúrený w @Lexi rozhodnutia. Kto úmyselne usiluje o piaď na kohútiku v. Televízni diváci potrebujú dennú prácu alebo nemajú žiadny vplyv na našu system.April 3 2017Brittany Lincicome (@ Brittany1golf) No @Lexi môžete to urobiť !!!!! Naozaj potrebujeme niečo robiť ľudia budú môcť zavolať. Najmä dni neskôr