José Mourinho povedal, že s Pep Guardiola v budúcej sezóne nebude mať osobné argumenty, keď budú mať na starosti Manchester United a Manchester City, pretože by to znamenalo “niekoho iného”, ktorý by vyhral titul.

Obaja majú v histórii nepriateľstvo od svojho času v Španielsku, keď bol Mourinho manažérom Real Madrid a Guardiola zodpovedný za Barcelonu, ale Mourinho Sportingbet povedal, že by nebolo rozumné, aby sa niektorý z nich sústredil na seba. Pep Guardiola a José Mourinho v Manchestri: Nechajte súperenie znovu Sid Lowe Prečítajte si viac

“Čo sa stalo v minulosti, nedovoľujem, aby som bol nevinný.Po dva roky sme boli s Pepom v lize, kde by šampión bol buď ja, alebo ja, Real Madrid alebo Barcelona, ​​”povedal Mourinho, keď hovoril v Lisabone, kde dáva lekciu na postgraduálnych študentov futbalového tréningu. “V takejto situácii majú jednotlivé zápasy zmysel, pretože môžu ovplyvniť veci. [Ale] v Premier League, ak sa zameriam na neho a Manchester City a on na mňa a Manchester United Sportingbet bude niekto iný vyhrať ligu. ”

Mourinho bol potvrdený ako nový manažér United týždeň – zatiaľ čo Guardiola bola vyhlásená vo februári – a portugalský manažér sa teraz pripravuje na svoju prvú sezónu v starosti v Old Trafford.Zaujíma sa o podpísanie Williana z Chelsea a uvažuje o vytvorení formálnej zmluvnej ponuky pre Zlatana Ibrahimoviča, ktorý je slobodným agentom po odchode z Paríža Saint-Germain. Minulý týždeň bol Ibrahimovič veľmi spokojný s Mourinom – obaja spolupracovali na Internazionale – ale portugalsko bolo napätých, keď sa pýtali, či sa Švédi k nemu pripojí na Sportingbet budúcej sezóne. “Moji dobrí priatelia sa vždy o mňa rozpútali,” povedal s úsmevom. Mourinho sa tiež spýtal, či podpíše niekoho z Portugalska, ale odpovedal: “Nie, určite nikoho nezoberiem (z Portugalska ] na Old Trafford. ”

read more