Josh Norman nemôže strieľať imaginárny luk a šíp po veľkom vychytení, pretože NFL hovorí, že zobrazuje násilný čin. Medzitým názov tímu, ktorý hrá, vykresľuje domorodých Američanov takým spôsobom, ktorý mnohí ľudia Sportingbet považujú za urážlivého. “Giants prepustili Josha Browna kvôli domácemu zneužitiu a priznali tím, že bol” nesprávne “Prečítajte si viac

liga zlyhala v prípade domáceho násilia Josh Brown, pretože nemá jasnú politiku v riešení sporných problémov. Brown, kicker Giants, bol pozastavený na jednu hru za to, že zasiahol jeho manželku Kelly, napriek tomu, že NFL tvrdí, že za prípadom Ray Rice, že každý hráč, ktorý sa dopustil domáceho násilia, dostane zákaz šiestich hier. Povedal, že to viedlo k nedostatku dôvery medzi hráčmi.

Sherman napísal: “Liga hovorí, že v NFL nie je miesto pre Sportingbet bonus domáce násilie.Jeho konanie v najnovších prípadoch to však jednoducho neodrážalo. To je len ďalší dôvod, prečo hráči nemajú veľa dôvery v liga. Liga hovorí jednu vec – napríklad, ako vážne to vyžaduje domáce násilie – ale keď príde čas konať, urobí to iný. “Sherman povedal, že liga” žať čo zasial “. Napísal: “Hodnotenie televízneho vysielania je nízke a myslím si, že môžeme poukázať na to, že NFL vydáva emócie z hry ako faktor, ktorý prispieva. NFL presadzuje politiku proti oslavám. Nezvládnuteľná NFL vládna rola Goodella je rovnako skalná ako vždy. Prečítajte si viac.

“Súčasťou problému je, že hráčom sa hovorí, že” konajú ako oni tam boli ” skupinou ľudí, ktorí tam nikdy neboli, Roger Goodell medzi nimi.Tiež si myslím, že jednou z vecí, ktoré sa musí stať, je Roger Goodell, aby sa vzdal svojej moci. Nie je to všemohúci, všemožný, všemocný bytosť. Je to človek a myslím, že potrebuje pomoc pri riešení problémov, ktorým čelí liga – od nešportového správania až po domáce násilie. “Skutočným problémom s NFL je nedostatok Sportingbet Brasil systému kontrol a rovnováhy. Komisár má jednoducho príliš veľa síl. ”

Sherman tiež tento týždeň vybral nepravdepodobného fanúšika. Na počesť Halloweenu a jeho mladého syna, rohová strana oblečená ako Harry Potter na tlačovej konferencii Seahawksa na začiatku tohto týždňa. To stačilo, aby jej JK Rowling dal jej súhlas. “Spomenul som niekedy, že som fanúšik #Seahawks ?,” napísal autor v tweet. “No, ja som, (Nepýtaj sa ma, kto pre nich hrá za sebou okrem R Shermana.)” J.K.