megmentett egy pontot csak akkor, ha valóban áramlott a cipő. Plzeňští labdarúgók is a mérkőzés után a Teplice (2: 2) hibáztatni laza első felében, és mindenekelőtt baklövés az első gól. Pilsen edző Romana Pivarníka pár Jan Kopic, Martin Zeman, aki megmagyarázhatatlan módon sarkán átengedte ballon riválisok, különösen ideges későbbi hozzáférést, ha mindkét buta elvesztése után vissza. „Ezen a szinten lát”, a fejét rázva Westbohemian edzője a meccs után.

A pilseni elveszett elem Teplice?
„Az első félidőben elaprózott akartunk játszani de hiányzott több mozgás, sprint rámpák.Volt egy kis veszteség léggömbök bet365 online sportfogadás és utánuk nem tudtunk menni sürgető, bekerülni harcol, és a labdát. A második félidőben áttért 4-4-2 és elküldte a mezőre, és a második csatár játszott jobban megfeleljenek. Ők majd azt követően egy komikus helyzetet, ami ezen a szinten nem lehet látni, hogy megvan az első gól. Kár majd, hogy mi van a második gól, és az eredmény kellett elhúzni. Sikerült játszani legalább döntetlen. Csináltunk két baklövéseket, kerülni nekünk a győzelmet. „

MET jegyzett ezen a szinten, amit Kopic végre sarokban?
” Azt kell még mindig úgy néz ki mint ez, de van egy cél…Mi tesz engem dühös a hajlandóság a játékosok Unibet bonusz sprint vissza. Amikor a volt gól, ők folytatták (Kopic Zeman) a sarokban, és volt szórakoztató együtt. Hubnik között zajlott száz méter vissza, és nem tudta, majd amikor megkaptuk a cél. „

Mit szólsz hiba?
” Ez egyszerű, Kopic gondolni magunkat, és a munka, mint a játékos, hogy működik. „

magyarázni valahogy?
” ez biztosan nem játszik ki, akkor nincs ilyen jel. Ne magyarázza el nekem, azt kell nézni újra.Érthetetlen, hogy olyan, mint a tánc. „

Miért is igénybe vehet, ha elveszíti?
” A lényeg az, hogy bekerüljön a lépést a játék, és most nem amíg ez beteg. Kár, hogy nem tud játszani szabadabban. Az első félidőben langyos részünkről, sífutás és párbaj, ez azt jelenti, más dolog. Labdarúgó nem tud játszani állva, meg kell futtatni, akkor tartozik a személyes párbaj. Az év első felében már nem sikerült, több ellenfél dominált. Enélkül nem tudsz. „