Brendan Rodgers bude musieť preukázať okamžité zlepšenie v Liverpoole, pretože jeho tím začne svoju ďalšiu kampaň v Premier League v Stoke City, ktorá na konci sezóny v stredu Britanského štadióna vyhrala 6-1. Premier League 2015- 16 zápasov: týždenný zoznam sezóny Prečítajte si viac

To bola Liverpoolova najťažšia porážka od roku 1963 a spájala pochybnosti o schopnosti Rodgersa povzbudzovať vzostup výdobytkov. Klub sa rozhodol zachovať vieru s severným Írskom po skončení sezóny, ale Rodgers musí počas leta zamestnať nového zamestnanca, keďže jeho dlhoročný asistent Colin Pascoe bol prepustený spolu s trénerom prvého tímu, Mike Marsh.Liverpool tiež musí prijímať hráčov.

Prvé sedem zápasov v Liverpoole by mohlo byť strašne viac testované, zápas v Stokeu nasledoval návštevy Arsenalu, Manchesteru, Evertonu, Tottenhamu, Chelsea a Manchester City. Po výlete do Stoke, Liverpool bude hostiť novo povýšený Bournemouth, ktorý začne svoju prvú kampaň Premier League doma s Aston Villa. Norwich bude označovať návrat na vrchol letu hosťom Crystal Palace, zatiaľ čo Watford bude mať na Everton v Goodison Parku. Šampióni, Chelsea, začnú svoju kampaň doma do Swansea City, ale nasledujúci týždeň prinesie skorú sezónu zápas krízy, ako José Mourinho je tím cestovanie Na Manchester City za zápas, ktorý bude naznačovať schopnosť strany Manuela Pellegriniho dosiahnuť silnejšiu titulnú výzvu.Mesto začína svoju sezónu ďaleko do West Bromwich Albion.Premier League a futbalovej ligy odhalené na 2015-16 – naživo! Prečítajte si viac

Harry Kane plánuje byť v akcii v Old Trafford v prvý deň sezóny pre Tottenham Hotspur, hoci ak sa špekulácie o jeho budúcnosti ukáže byť pravdivé, útočník môže byť vo farbách Z Manchesteru United.

Steve McClaren čelí ťažkému štartu jeho vlády ako manažér Newcastle United, počínajúc zápasom proti Southamptonu v parku St James ‘pred návštevou Swansea City a Manchesteru United a domáci zápas proti Arsenalu .