Senziaroví víťazi v sezóne minulého roka mohli byť tlieskaní za ich prevažne skromný nábor, ale na rozdiel od toho je pocit, že dohoda o love sa nestane United v ich súčasnom zmenšujúcom sa športovom štáte. Niekedy v prípade niektorých klubov je výplata kupcov spôsobená tým, že nekonajú mimoriadne. Hark, je to túžba fanúšikov Arsenalu počuť? Áno, je.Ich klub je tak stálym členom Ligy majstrov, ako banálnym rozhovorom a skončil nad Spojeným kráľovstvom v posledných troch sezónach Premier League, avšak aktivita leta dosiaľ robí mnohých fanúšikov Arsenalu pohľad na United ako viac v súlade s dobami , s rozčarovanými Gooners túžiacimi k nástupu veľkého mena. Dosiahol na javisku, že aj keby Arsène Wenger neveril, že určitá hviezda môže zlepšiť svoj tím, možno by to stálo za to, že ho podpíšeme len aby sa zlepšila nálada okolo Arsenalu, ako akýsi placebo.Facebook Twitter Pinterest José Mourinho: Manchester United je perfektným klubom pre Paul Pogba – video Pogba je spravodlivo viac než len poddaným podpisom, ktorý ukazuje, že United a Premier League zápasia s niektorými odťahujúc silu od európskych rivalov, predovšetkým španielskych švábov. Jedná sa o nábor trofeje, ktorý by mohol pomôcť aj pri získavaní trofejí.Skutočne, skutočnosť, že je v každom prípade rovnako obrazom ako United, by mohol pomôcť dať svojmu statusu viac podstaty; Veľkosť poplatku je nepravdepodobné, že by bol mlynský kameň okolo krku hráča, ktorý, podobne ako Cristiano Ronaldo pred ním, vždy veril, že má to, čo je potrebné, aby sa stal najväčším a zdá sa, že je posilnený potvrdením ostatných.

Je pravdou, že nebol zasiahol dve najväčšie udalosti svojej kariéry – nedávne majstrovstvá Európy vo Francúzsku a finále Ligy majstrov 2015 – ale dôrazne dokázal, že má právo opustiť United pred štyrmi rokmi a zdá sa dobre vybavený na to, aby pomohol Spojenému rozhodnutiu ho priviesť späť, vyvíjal sa fyzicky, technicky a takticky. Nemá vynaliezavosť Diega Maradona alebo bezbožného vtipu Luisa Suáreza, takže nezačína kúzla nad súpermi, ale ukázal, že im určite pomôže podmaniť sa a povzbudiť jeho tím.Môže pomôcť vyplniť Spojené centrum, ktoré bolo dlho príliš dlhé.

Bude fascinujúce vidieť presne to, ako ho Mourinho nasadí. Zatiaľ čo výška poplatku za transfer znamenala pretrvávajúcu degradáciu medzinárodného futbalu, keďže ukázalo, že turnaje, ako napríklad majstrovstvá Európy, sa zmenšujú o hodnoty hráčov (bez ohľadu na to, čo Newcastle United môže povedať nápadníkom Moussa Sissoko), Mourinho by mohol mať našiel hodnotu pri videní Pogbovho vplyvu obmedzeného relatívne reštriktívnou úlohou, ktorú mu dal Didier Deschamps v Euro 2016. United by dobre urobil, aby Pogba presunul a napadol takou slobodou, ktorú si užil Juventus.Facebook Twitter Pinterest Pogba sa pripája k Manchesteru United vo svetovom rekordnom zápase Manažér Juventusu Massimiliano Allegri sa predtým pokúsil podpísať s Henrikom Mkhitaryanom s Poga v Turíne. Teraz United má tento pár je možné, že by sa mohli darovať ako dve časti centrálneho trojica v schéme 4-3-3, hoci Mkhitaryan môže byť namiesto toho použitý široko vpravo, kde žiadna z alternatív – Juan Mata, Jesse Lingard alebo Memphis Depay – majú všetky rysy, ktoré by ich očividne obdivovali k Mourinho.Kalibru hráča, ktorý sa bude snažiť sprevádzať Pogbu v centre, zostáva otvorený na diskusiu, pretože otáznikom rôznej váhy visí ako karikatúra námestie Morgan Schneiderlin, Daley Blind, Marouane Fellaini, Ander Herrera a Michael Carrick, a ako Mourinho tento mesiac by sa len blázon, alebo snáď nedávno zvrhnutý manažér Anglicka, pokúsil vyhnúť zmenšujúcemu sa Wayneovi Rooneyovi na strednom poli United. Široká pozícia nie je otázkou pre Rooneyho a Marka Rashforda Anthony Martial na vzostupe, je ťažké zistiť, kam inak by mohol padnúť na prednej strane, ak Ibrahimovic, zdá sa, že je mladý 34 k Rooneymu starému 30, sa javí ako flop, aj keď je to úžasný. p> Ak je svetový rekord Spojených štátov zachytený Pogbou je preukázaním záľuby a ambícií klubu, taktiež zdôrazňuje zastaranosť muža, ktorý bude mať málo drahocenných príležitostí zbierať päť cieľov, ktoré potrebuje na prekonanie Sir Bobby Charlton ako United -time nahrávač strelcov.Je však pravdepodobné, že mu bude stále dané dostatok príležitostí na dosiahnutie tejto čestnosti, čo dodá britskému zoznamu dodatočný lesk.

Pochybnosti o tom, že silu novej chrbtice postavili v Old Trafford od Mourinho (robustnosť centrálnej obrany je v súčasnosti neznámym, s veľkým kĺbom na nedávno prijatého Erica Baillyho). Aj napriek tomu, že stanovili nový štandard pre výdavky, ich pripravenosť vyhrať významný titul je sporná. Ale príchod Pogby ich určite robí silnejšími a zaujímavejšími, čo robia jeho nákup dobrý obchod.