Napriek tomu, že v nedeľu bolo päť gólov v siedmych zápasoch Serie A, bolo to deväť v troch turnajoch v sobotu, čo znamenalo celkovo 14 gólov v 10, čo bolo v podstate šesťkrát (aj keď Je to naozaj dva dni). Napriek tomu, akékoľvek ospravedlnenie pre vlečenie cez nádherný archív Rec Sports Soccer Statistics Foundation. Tu je niekoľko najdôležitejších bodov Serie A: Ale najmenší gólový deň v histórii futbalu v Taliansku – a preto, kým nebudeme počuť inak, futbalová história – prišla v roku 1984-85 v Serie B. Tu sú výsledky z kola 14: Arezzo 0-0 Janov, Bari 1-1 Pisa, Campobasso 1-0 Cagliari, Cesena 0-0 Varese, Monza 1-1 Bologna, Padova 0-0 Pescara, Parma 0-1 Lecce, Sambenedettese 0-0 Empoli, Taranto 0-0 Catania, Triestina 0-0 Perugia. Šesť strelcov v 10 zápasoch.Je to dobré pracovné ciele sú nadhodnotené. Na podobnej téme sme sa tiež pozreli na tímy, ktoré dosiahli finále bez toho, aby dokonca dosiahli gól, vzhľadom na paraguajskú hru Copa América. Todd Ashton nám pripomenul tento vzrušujúci turnaj: “Kirinský pohár v roku 2011 predstavil jeden okruh troch medzinárodných tímov – Japonsko, Peru a Česká republika,” napísal Todd. “Všetky tri hry skončili 0-0 a všetky tri tímy skončili s rekordom P2 W0 D2 L0 F0 A0 Pts2. Jediný spôsob, ako mať medzi týmito tromi tímami play-off, by bol pre nich, aby opakovali kolo, čo bolo rozhodnuté ako zbytočné a všetci traja boli vyhlásení víťazmi a podeliť sa o trofej. “UNITED! UNITED! UNITED! UNITED! UNITED!Ako uviedli viacerí čitatelia, niekoľko hráčov zastupovalo štyroch United – vrátane Peter Beardsley (Carlisle, Manchester, Newcastle a Hartlepool), Trevor Benjamin (Boston, Peterborough, Cambridge a Hereford), Leon Konštantín (Peterborough, Southend, Torquay a Leeds) a Alan Foggon (Newcastle, Manchester, Southend a Hartlepool). Avšak víťaz – a často o tom nemôžete povedať – bol Imre Varadi, Ktorý príležitostne strelil góly pre Sheffield, Newcastle, Leeds, Rotherham, Scunthorpe a Oxford United počas 70. a 80. “BYL SÚ NAVRHOVANÝ, ŽE BOL NA SÚČASNE STRANA”

Ako v priamej odpovedi na Samovu otázku , Zápas liga medzi Stockportom a Macclesfieldom v roku 2006 priniesol jednu z najhorších kolízií medzi tímovými kamarátmi v nedávnej pamäti.Brankár Macclesfield Jonathan Brain a stredový back-up Andrew Teague boli vylúčené do sezóny, keď sa 15 minút vyhol, keď sa Teague dostal do lopty. Obaja utrpeli zlomenú nohu v incidentu, ktorý doslova dodal urážku na zranenie a tiež umožnil Stockportovi útočiť Adamovi Proudlockovi, aby ukradol a čistý ekvalizér – a preto popieral Silkmenov prvé víťazstvo v sezóne.

Pozoruhodne podobný scenár v A-Ligy v Austrálii sa uskutočnil už v roku 2006, keď brankár Perth Glory Jason Petkovič narazil na Simona Colosimu, ktorý v tejto chvíli prerazil svoju tibiu.Colosimo taktiež utrpel kolíziu a podľa čitateľa Ben Godwina “dodatočným krokom je, že tretím hráčom bol dobre cestovaný Damien Mori-Petkovič” najlepší kamarát “a najkrajší otec k svojim deťom.”

Keď sa vrátil v čase niekoľkých príkladov s vyšším profilom, legenda Evertona a Arsenalu Joe Mercer bol tiež nútený opustiť hru skôr, ako mal v úmysle (aj keď vo veku 39 rokov) Kolega Gunner Joe Wade v liga proti Liverpoolu v roku 1954.Mark Wright medzitým bola vylúčená zo svetového pohára v roku 1986, kedy si zlomil nohu v náhodnom krízy s Southampton a Anglicka kolegom Petrom Shilton.THE najdlhší GAP medzi nohami

Michael HAUGHEY nám ukázal v smere 1955-58 Fairs Cup, súťaž, ktorá by mohla učiť kriketové medzinárodné jednodňové turnaje o vec alebo dva o odkladaní. Začalo to na Štedrý deň 1955 a skončila 1. mája 1958 a javisko skupina bola najprv rozdelená do štyroch skupín po troch tímoch, každý tím hrať ostatné dvakrát. Avšak vystúpenie Kolína XI zo skupiny C opustilo Lipsko a Lausanne Sports, aby bojovali nad tým, čo bolo v podstate dve nohy.Nemecká strana získala prvé 6-3 v Lipsku 6. marca 1956, ale Lausanne nastúpil ohromujúci zápas takmer osem mesiacov neskôr, vyhral 7: 3 na domácej pôde 21. októbra 1956 k pokroku do semifinále – Sa uskutočnila až 16. septembra 1957. Jedna dvojhlavá kravata však čakala takmer 25 rokov na druhú nohu. “Dotaz John Martina prináša Anglo-škótsky pohár,” napísal Darren Hudson. “Spomínam si, že súťaž bola oživená v roku 1987 (v ​​čom musí byť zlatý vek súťaží bez významných pohárov, ako je napríklad Dubajský pohár), v ktorom sa stretli držitelia FA Cupu a Škótskych pohárov nad dvoma nohami. Toto postavili Coventry a St Mirren spolu v ich verzii “bitky o Británii” s prvou nohou, ktorá sa konala 23. decembra 1987 na Highfield Road a skončila v 1-1 remíze.Prvá etapa bola slabo navštevovaná a dve strany sa nedokázali dohodnúť na termíne návratu druhej etapy a v dôsledku toho 23. december 2012 bude znamenať 25 rokov od hrania prvej etapy, pričom výsledok ešte treba rozhodnúť. “Pošlite svoje otázky vedomostiam@theguardian.com