W pierwszej połowie były na stadionie usłyszał głośny wybuch. Dwa doszło w pobliżu wejścia na stadion, a trzeci w restauracji McDonalda. Zginęli w jednym z co najmniej czterech osób.

Mecz był oprócz 80 tysięcy widzów i prezydent Francji Francois Hollande i minister spraw zagranicznych Bernard Cazeneuve, którzy zostali ewakuowani w bezpieczne miejsce.

W międzyczasie wszedł na arenę, nikt nie mógł wyjść z pokoju, nawet nie wchodzi do niego. Nad stadionem zaczął latać helikoptery. Mimo, mecz, aby zakończyć grę; organizatorzy zdarzyć ze względów bezpieczeństwa.

Po ostatnim gwizdku umożliwił widzom opuścić Stade de France tylko w małych grupach.Setki fanów musiał czekać na boisku.

spiker powiedział widzom, aby uniknąć niektórych Wschodu, zawarły „dla zdarzeń poza arenę.” Komunikacja wśród zwiedzających spowodowane mniejszą panikę, ale potem tłum zebrał się na trawniku, gdzie ludzie za pośrednictwem telefonów komórkowych Dowiedz się wszystkiego o wydarzeniach. Wszystkie wywiady bonus od Unibet po meczu z zawodników i organizatorów odwołany konferencji prasowej.

Prezydent Francuskiej Federacji Piłkarskiej Noel Le Graet powiedział później piłkarze zostali poinformowani o atakach aż po meczu.

„W przerwie nie lepiej powiedzieć nic, bo nie chcemy, aby pobudzać społeczeństwo lub spowodować panikę na trybunach.Po zakończeniu meczu I poinformował graczy o wydarzeniach w Paryżu „, powiedział Le Graet przez espn.com.

Już w piątek rano było ewakuować obywatelem niemieckim od paryskiego Hotel Molitor. Powodem była rozmowa z nieznanej osoby, która poinformowała, że alternatywny link Unibet tam jest bomba. Policja po nie znaleziono ostrożny Quest.

po meczu pozostał niemieckich piłkarzy przez długi czas na stadionie. „mamy wszystkie z zdenerwowany i wstrząśnięty”, powiedział trener mistrzów spoczywa świata Joachim Loew dla ARD . „Dla mnie wynik jest stracone gole znaczenie iść w tle. Nie wiemy, co będziemy robić. „

Niemcy już wrócili do hotelu, zostali na stadionie. Stamtąd przenieśli się bezpośrednio na lotnisko.Chociaż pierwotnie planowano na pobyt w Paryżu aż do niedzieli, z powodu zdarzenia przyleciał w sobotę rano w dziewięciu domów.

Według portalu informacyjnego kicker.de pojedynku wtorkową między Niemcy i Holandia w Hanowerze prawdopodobnie odwołany, gracze są podobno przeciwieństwie trudem broni.

„Po meczu z rządu francuskiego w strachu szafki i wielkiej niepewności,” ujawnił menedżer zespołu Oliver Bierhoff. Według niemieckich mediów również to rozważa odwołanie wtorkowego pojedynku przygotowawczych Anglii z Francją.

„To tragiczna sprawa.Przez weekend będziemy rozmawiać z przedstawicielami francuskiej federacji „, powiedział rzecznik FA.

Wszystkie imprezy sportowe weekendu odbędzie się w regionie paryskim, zostały anulowane.

Ataki terrorystyczne, które w piątkowy wieczór odbył się w stolicy Francji, najnowsze dane o łącznie co najmniej 150 zabitych i 200 rannych, 80 z nich jest w ciężkim stanie.

zakłady bukmacherskie Unibet