“Domča je pre mňa jednička, ale tréner nám dal voľnú ruku, že sa môžeme striedať samy. Takže se střídáme, jak chceme,“ líčí Bezpalcová.”,null,null,0],”Raz začína ona, raz ja, podľa pocitu ideme do bránky.”

Nezvyklé? „Jednou začíná ona, jednou já, podle pocitu jdeme do branky.“

Nezvyklé?”,null,null,0],Podľa 29leté gólmanky nie až toľko. Podle 29leté gólmanky ne až tolik.”,null,null,0],”Niektorí tréneri to tak majú. „Někteří trenéři to tak mají.”,null,null,0],Oni vedia, že sme jedny z najstarších, s domčekoch máme niečo odohraného, ​​”tvrdí. Oni vědí, že jsme jedny z nejstarších, s Domčou máme něco odehraného,“ tvrdí.”,null,null,0],”Pred zápasom si len povieme: Dneska si na rade, a ideme na to. „Před zápasem si jen řekneme: Dneska jsi na řadě, a jdeme na to.”,null,null,0],Keď sa jedna necíti, povie, nech to skúsi druhá. Když se jedna necítí, řekne, ať to zkusí druhá.”,null,null,0],Alebo keď dostanem tri štyri góly, tak poviem domčekoch, nech ide do brány ona.Anebo když dostanu tři čtyři góly, tak povím Domče, ať jde do brány ona.”,null,null,0]],null,”csMy sme dobré kamarátky aj mimo hádzanú, takže to veľa preberáme a vieme sa dohovoriť. ”

Bez Mostu zostala Bezpalcová len rok, vrátila sa pred tohtoročnou sezónou. „Přišla mi nabídka, což jsem vůbec nečekala.”,null,null,0],Chcela som pôvodne ešte ísť von, to poviem úprimne. Chtěla jsem původně ještě jít ven, to řeknu upřímně.”,null,null,0],Keď už som raz zbalila kufre a odišla, nič ma tu nedržalo, tak som chcela skúsiť ešte niečo iné. Když už jsem jednou sbalila kufry a odešla, nic mě tady nedrželo, tak jsem chtěla zkusit ještě něco jiného.”,null,null,0],Ale nič tak lákavého ako Tenerife to nebolo. Ale nic tak lákavého jako Tenerife to nebylo.”,null,null,0],Myslím hlavne krajinu, “usmieva sa. Myslím hlavně krajinu,“ usmívá se.”,null,null,0],”Život tam bol úžasný, pláž každú nedeľu.”

Tímu Balonmano Salud Tenerife vychytala postup do najvyššej súťaže. „Život tam byl úžasný, pláž každou neděli.“

Týmu Balonmano Salud Tenerife vychytala postup do nejvyšší soutěže.”,null,null,0],”Ale teraz sú vo spodku tabuľky, neplatí a stále majú nové hráčky,” dozvedela sa. „Ale teď jsou ve spodku tabulky, neplatí a pořád mají nové hráčky,“ dozvěděla se.”,null,null,0],”Do života aj hádzanej to bol prínos.„Do života i házené to byl přínos.”,null,null,0]],null,”csAj keď sa trénovalo šialene, nesmyslně.Třeba sa dve hodiny v kuse cvičili trháky. Byla to taková Afrika, tak jsem tomu říkala.”,null,null,0],Naučila som sa španielsky, to sa taky hodí. Naučila jsem se španělsky, to se taky hodí.”,null,null,0],A bola som profesionálka. A byla jsem profesionálka.”,null,null,0],Avšak po hádzanárske stránke som spokojnejší v Moste. ”

Aj preto, že s Anjelmi doletela do Ligy majsteriek. Ovšem po házenkářské stránce jsem spokojenější v Mostě.“

I proto, že s Anděly doletěla do Ligy mistryň.”,null,null,0],”Keď povedali, že ju budeme hrať, strašne ma to lákalo. „Když řekli, že ji budeme hrát, strašně mě to lákalo.”,null,null,0],Teraz už sme v Pohári EHF a kvalita je porovnateľná. Teď už jsme v Poháru EHF a kvalita je srovnatelná.”,null,null,0],Sezóna je náročná, trénujeme, hráme, trénujeme…Skoro spíme v hale. Sezona je náročná, trénujeme, hrajeme, trénujeme…Skoro spíme v hale.”,null,null,0],Ale je to super skúsenosť, môžeme neustále niečo skúšať. Ale je to super zkušenost, můžeme neustále něco zkoušet.”,null,null,0],Herný prax je lepší ako tréning. ”

Líder interligy v stredu vyhral v Košiciach 30:22, v sobotu ho čaká zápas na pôde tureckého Kastamonu. Herní praxe je lepší než trénink.“

Lídr interligy ve středu vyhrál v Olomouci 30:22, v sobotu ho čeká zápas na půdě tureckého Kastamonu.”,null,null,0],”Je skvelé spoznať, ako sa v rôznych krajinách hrá hádzaná.„Je skvělé poznat, jak se v různých zemích hraje házená.”,null,null,0]],null,”csTempo a kvalita sú na medzinárodnej scéne inde ako v česko-slovenskom lige, “vníma 187 cm vysoká brankárka s fialovým prelivom vo vlasoch, ktorá hádzanú žije celý deň:” V klube trénujem deti a robím, čo je potrebné. “