Manažér Leicesteru uviedol, že Maddison urobil chybu, keď minulý týždeň išiel do kasína po prepustení z povinnosti v Anglicku pre chorobu, ale uviedol, že návšteva bola úplne nevinná a návrhy, že Maddison má príliš rád vysoký život, sú „úplne nepravdivé. “Dlh vo výške 511 mil. GBP, ale veľká dividenda: dedičstvo Glazerovcov v Manchestri United David Conn Prečítajte si viac

Maddison bol vyfotografovaný pri pokrovom stole v kasíne Leicester v noci, keď Anglicko prehralo s Českou republikou, zápas, na ktorý bola Maddison povolaná predtým, ako s chrípkou tri dni pred zápasom a bol poslaný domov.

Rodgers vysvetlil, že hráč sa tam išiel pozrieť na druhú polovicu anglického zápasu, keď sledoval prvý polčas doma sám; nemohol ísť k rodičom, aby sa pozreli na druhú polovicu, pretože boli v Česku po rezervácii lístkov v nádeji, že budú sledovať jeho syna pri medzinárodnom debute. „To, čo bolo zobrazené v článku v tlači, nebolo celkom také, aké to bolo,“ povedal Rodgers.

„Dieťa odišlo s medzinárodným tímom a choré, keď bol preč.“Chcel zostať a dúfať, že bude pripravený na druhú hru. Ale anglický zdravotnícky personál – čomu rozumiem, keďže mal chrípku a nechceli, aby sa to rozšírilo na jeho spoluhráčov – sa rozhodol, že je pre neho najlepšie opustiť tábor. Takže odíde, dá si s našimi mužmi v klube tablety, potom sa už cíti lepšie.

„Doma si v piatok pozeral doma zápas sám a potom vypadol na polčas – pravdepodobne Vo svojom živote urobí lepšie rozhodnutia, ale sám šiel do kasína, aby si sadol a sledoval druhú polovicu pri pokrovom stole. Navrhuje sa, aby bezdôvodne opustil Anglicko a potom šiel do kasína, ale to tak vôbec nie je. Ale oči sa mu teraz otvorili pre širší svet, pokiaľ ide o to, čo urobil.S odstupom času vie, že urobil chybu. “

Rodgers uviedol, že Maddison sa dozvedel, že je najlepšie držať sa málo pozornosti, ak sa chce dostať do výšok, o ktoré sa usiluje. “Byť špičkovým hráčom môže byť nudné,” povedal Rodgers. “Je to systematické.” Je to v každý deň, pripravuje sa, vracia sa domov, odpočíva, spí, zotavuje sa, hrá sa. Ak sa dostane na úroveň, kde dúfam, že tu bude, kde bude hrať európsky futbal, môžete hrať 50 – 60 zápasov za sezónu, plus medzinárodné zápasy. Musíte byť na to pripravení, a to je len systematický prístup k hre.Poučí sa z toho a myslím si, že je to možno prvá rana, ktorú ako mladý hráč zažil, pretože všetko pre neho bolo dobré, ale je to učiaci sa a bude mu lepšie. “

Manažér je znepokojený tým, že kritika návštevy kasína nastala v nadväznosti na inštruktáž o ďalších rozhodnutiach Maddisona: minulý mesiac priniesol The Sun správu o tom, že si kúpil veľmi drahú tašku, zatiaľ čo v auguste Jeremy Clarkson cítil potrebu odsúdiť svoj účes na sociálnych sieťach.

Toto sú ponuky, ktoré mohol mať Rodgers na mysli, keď sa sťažoval na vytvorenie falošného dojmu z 22-ročného mladíka.Varoval pred „zabitím ducha“ mladých ľudí, ktorí hrajú s panache.

„Ľudia rozhodujú o hráčoch a ľuďoch bez toho, aby o nich vôbec vedeli,“ uviedol Rodgers. “Toto je hráč, o ktorom som v posledných mesiacoch videl rôzne príbehy o jeho arogancii a jeho mentalite – a sú úplne nepravdivé.” Nie som si istý, odkiaľ pochádzajú, ale o tom tento chlapec nie je. Je to veľmi talentovaný hráč a verí v svoje schopnosti.

„Je to dobrý mladý človek a nechcete, aby ste zabili ducha týchto skutočne talentovaných hráčov. Určite nechcete, aby mužstvo Anglicka plné tuhých hráčov. Pozeráte sa na týchto hráčov osobnosťou. Je to ten, kto sa chce zlepšovať a chce sa rozvíjať. Necíti sa oprávnený.Nemá nárok, ale sklonil hlavu a tvrdšie pracoval a dúfal, že presvedčí ľudí, že dokáže hrať. “