“Prvou správou je, že má ťažký chvenie mozgu. Bola tu krv. Uvidíme vás po dôkladnejšej prehliadke, ešte v nemocnici. Ale v nedeľu to nebude, “povedal brněnský tréner Petr Haken, ktorého tím vo Vítkoviciach podľahol 2: 3 v mimoriadnom čase.

V sobotu Haken o tom nič viac nevedel. “Krejčík je hospitalizovaný v ostravskej nemocnici. Rozsah ujmy bude určený ďalšími odbornými skúškami. Ešte stále nevieme, ako dlho to bude, “povedal ČTK.

Krejčík zasiahol hlavu do mantinelu po štrajku s útočníkom Vandasom, ktorý sudcovia nehodnotili ako faul. “Bol som priamo za ním a bolo to škaredé. Hneď som videl, že to bolo zlé, “povedal brněnský útočník Marek Kvapil. “Pokrčil svoje telo a nejako sa mu to podarilo.Prišiel priamo do šatne. “” Neviem, čo sa stalo, bolo to veľmi rýchlo. Pravdepodobne to nebola chyba, takže sudcovia tak urobili, “povedal Michael Vandas.

Tím tímu Comet Club Brno v sobotu vyzval disciplinárnu komisiu Extraligy, aby preskúmala postup.

Bol to oveľa lepší debut, keď sa Kamil Brabenec vrátil do kométy, ktorý mu pomohol 2-2. “Miloval som to. Výsledok je trošku machuľa, ale inak som vnútorne spokojný, “hlásil 40-ročný útočník, ktorý sa v závere presunul do radu s Kvapilom a Hynkom Zohornou.

“Libor (Zábranský) trošku prehádzali lajny a skočil som z Levas (ľavého krídla) na centra, čo mi viac vyhovuje.Ak sme vyskúšali akciu tri až dve, keď som vytiahol buk, Marek našiel Hynka a dal mu to. “Kometa však už po štvrtý čas v sezóne stále prehral s Vítkovicami. “Hrajú ťažký štýl vzadu a je ťažké prejsť cez ne. Ale dnes sme bojovali a mali sme viac šancí. Bohužiaľ sme premeškali ciele, “povedal Kvapil.

Vítkovičti prevzal vedenie na šiestej Kométe na šesť bodov. “Je dobré, že sme sa jej podarilo znova poraziť, ale nemyslím si, že by to bol špeciálny protivník, na ktorý by som sa rád tešil,” povedal brankár Vítkovice Patrik Bartošák. “Sú to bojovníci, v útoku majú veľa síl, ale hráme bezpečne, zodpovedne.Rozhodujúce je naša dobrá obrana. ”

” Nezaslúžili sme si prehrať, “tvrdil brnenský tréner Petr Haken. “Stlačili sme na polovicu zápasu. Verím, že to pre nás bude povzbudením. Ukázali sme, že silu máme, ale perieme sa s premieňaním šancí. ”

Pavla Trnku, trénera celku Vítkovice Ridera, mrzelo, že tím od polovice zápasu prešiel do pasivity. “Ale sme radi, že sme to ustáli a máme dôležité dva body.”