Čierna a biela mačka zasiahla do pokutového územia Joel Roblesa, ale brankár Evertonu bol inak nerušený, keďže Roberto Martínezova strana utiahla za Dagenham a Redbridge. “Mal veľký štýl a pohyb a bude to skvelé znamenie, ak ho budeme môcť držať pre každú hru,” povedal manažér Everton. Z ihriska invader.Sport obrázok dňa: Goodison mačka Čítať viac

Post-zápas zameranie na mačku odráža nedostatok incidentu inde.Tím Ligy 2 nebol v Goodison Parku v žiadnom prípade znechutený, ale nikdy predtým neohrozil Roblesa, a to nikdy nebol rozrušený, keďže Everton zaznamenal najviac rutinných výhier v prvom góle Arouna Koné v 10 zápasoch a neskoro Kevinovi Mirallasovi.

p> Návštevníci prežili skúšobnú sezónu, keď tretíkrát vymenovali Johna Stilla za manažéra na Silvestra, ktorý sa dostal na 22. miesto a začal tretiu kravatu s dvoma hráčmi, ktorí sa nikdy nestretli s tímom, Joe Worrall z Nottingham Forest a Oliver Muldoon z Charlton Athletic.

Ich manažér a ich vystúpenie netvrdili, že ambíciou bolo miesto v štyri. “Potrebovali sme sa ubezpečiť, že sme zostali v zápase proti tomuto typu opozície, takže som z tohto pohľadu absolútne potešený,” povedal Still. “Mali sme herný plán, nemohli sme byť príliš ambiciózni a my sme ich obsahovali.Nie je to úplne pravda, ale strelili sa z voľného kopu a trestu. “Dagenham a Redbridge sa snažili získať dotyk v prvom polčase, keď Everton ovládal majstrovstvo bez toho, aby vážne znepokojoval Marka Cousinsa v cieli, kým sa Koné nevrátil do kresťanského domova aby šiel domov Bryan Oviedo je pozvanie voľný kick.Glenn Murray zachráni Bournemouth s neskoro víťaz pohára v Birmingham City Prečítajte si viac Cousins ​​zachránil pohodlne od Mirallas a pôsobivo od Ramiro Funes Mori pred prelomom.Argentinský obranca si vyžiadal 10 stehov v rane hlavy, ktoré ho donútili a pochybujú o návšteve Premier League v stredu v stredu Manchester City, ale predbežná Evertonová spätná hliadka s domácim debutantom Matthewom Penningtonom nebol nikdy opravený spolu s Phil Jagielkou. Stolička družstiev si užila viac loptiek v druhej polovici, ale nemala príležitosť odmeniť 1 883 cestujúcich priaznivcov, doplnených bannerom “North Korean Daggers”. Mirallas sa postaral o to, aby Everton nebol neskoro vydesený, keď ho uviedli na miesto bývalý obránca Sunderlandu Nyron Nosworthy a vybrali sa, aby zmenili jasné tresty. Martínez potvrdil, že Aiden McGeady bol vynechaný, keď Everton dostal ponuky úverov od troch klubov pre medzinárodnú republiku Írska.Keltský sa považuje za jeden. Steven Naismith bol neprítomný kvôli problémom s členkami, nie kvôli záujmu z Norwich City. “FA Cup nikdy neprináša jednoduché väzby,” povedal Martínez. Ale môže to priniesť jednoduché víťazstvo.