Hugo Lloris odhalil, že pred dvoma rokmi odišiel z Tottenham Hotspur, ak by nebol príchod Mauricio Pochettina.Brankár pripúšťa, že bol znepokojený manažérskymi prevratmi klubu na konci sezóny 2013-14, pričom Tim Sherwood nahradil Andrea Villas-Boas v polovici kampane, len aby zmenil názor, akonáhle sa stretol s argentínskym manažérom. Leicester City Claudio Ranieri povie Tottenhamovi, že čaká na titul Čítať viac Lloris podpísal novú päťročnú dohodu krátko po Bet365 svojom prvom rozhovore s bývalým manažérom v Southamptone a hoci kapitán Francúzska bol zameraný Manchester United ako potenciálna náhrada pre David de Gea vlani v lete si užíval hranie pre Pochettina, ktorý v tejto sezóne premenil Tottenham na titul. ”

” Mal som nejaké obavy a pred dvoma rokmi sa o to trochu pýtam po AVB a Timovi Sherwood bol na starosti, “povedala Lloris. “Myslím si, že prvé stretnutie s Mauricio Pochettino bolo pre mňa veľmi jasné, pre moju budúcnosť.Myslím, že mu od prvého dňa, s ktorým ho stretávam, verím, a pretože chápem to, čo chce, plne súhlasí s jeho futbalovým názorom. Môžem povedať, že Bet365 máme rovnaký futbalový pohľad a priniesol veľa tímu a hráčov. ”

Lloris je presvedčený, že Tottenhamovo zlepšenie je v porovnaní s intenzívnou mentalitou, ktorú vniesol Pochettino. Je to päť bodov za lídrami, Leicester City, s týmito štyrmi zápasmi a hostiteľom West Bromwich Albion v White Hart Lane v pondelok večer. “Úver je pre gaffer,” povedal. “Myslím, že všetko zmenil, vnútri tréningu, vnútri družstva, je to o jeho mentalite, jeho Bet365 osobnosti. Môžeme sa cítiť, že sme sa veľmi zlepšili. Máme teraz skutočnú identitu a zvonku je to veľmi jasné.Snažíme sa hrať dobrý futbal, ale nezabudnite, že musíme byť agresívni, najmä v Premier League. Prečo sa Gareth Bale z Realu v Španielsku viac usadil ako kedykoľvek predtým. Sid Lowe Prečítajte si viac

“Ak nie ste agresívni, je ťažké byť konkurencieschopní a ak máte dobrú filozofiu futbalu, pridávate agresiu, hlad, pretože sme samozrejme mladí, ale my môžeme cíti, že tím je veľmi hladný. To pre mňa znamená veľa. Ide o konkurenčnú mentalitu. Teraz môžeme cítiť, že sme konkurencieschopní a sme pripravení súťažiť proti akémukoľvek družstvu. ”

Lloris a jeho obrana boli najskvelejšími jednotkami v lige a Bet365 pripustili len 25 gólov. “Môžete tiež pridať držanie stredných hráčov,” povedal. “Myslím, že na ihrisku je veľká spoluúčasť. Ukážeme túto sezónu veľa charakteru.Ukazujeme, že sme silní, a to nielen o uznaných cieľoch, ale aj o príležitostiach a myslím, že sme dobrí, aby sme sa stali skvelým tímom. Samozrejme, bude zaujímavé, čo sa stane v budúcej sezóne, ale myslím, že v spôsobe, akým pracujeme, zlepšujeme každý mesiac, takže nie je o tejto sezóne. Je to tiež o ďalšej sezóne a projekte gafferu. “Pochettino medzitým reagoval na pripomienky technického riaditeľa Chelsea Michaela Emenala, ktorý povedal, že Tottenhamov úspech s mladými anglickými hráčmi bol prehnané.Emenalo tvrdil, že pre všetky “hoopla” okolo mládežníckej politiky Spursa, Harry Kane je jediným “kľúčovým hráčom”, ktorý bol Bet365 vyvinutý klubom. Pochettino vychoval 11 z posledných 19 debutanti Anglicka a argentínsky nemal pocit, že je potrebné obhájiť svoj rekord. “Zameriavam sa vstupné bonusy Bet365 na snaženie sa o víťazstvo a nebol som počuť,” povedal Pochettino. “Nemusím hovoriť o zjavných veciach, ktoré sa dejú v Southamptone a Tottenhamu. Len sa sústredím na našu prácu. ”

more: Bet365 online stávkovanie