Defender Roman Hubnik hral na súťaži v zápase o majstrovstvá Európy v Španielsku v úvodnom stretnutí v pondelok a bol jedným z najlepších českých hráčov v hodnotení expertov. 28-ročný futbalista prekvapil chválu, pretože hral oveľa lepšie zápasy. Prohru 0: 1 gól v 87. minúte ako čas prešiel, rovnako ako spoluhráči hodil za hlavou. “” Mám nejakú spätnú väzbu, bolo by potešením, ale musí zostať na zemi.Bol som trochu prekvapený. Úplne necítim, že by som odohral až tak kvalitný zápas, “ povedal Hubník novinárom po tréningu v Tours, kam sa tím vrátil po zápase v Toulouse so Španielskom.

Jeho výkon chválil aj kouč Pavel Vrba. “Myslím, že som hral oveľa lepšie zápasy. Tento by som neradil niekam, že by som dominoval, “ uviedol Hubník. ” Bolo to prakticky len o bránenie, nadstavba dopredu nebola ani prakticky možná, “ doplnil stopér Viktorie Plzeň.

< p> na ihrisku bol však veľa vidieť a dokonca sa raz dostal po standardce v druhej polovici ik ​​dobré šancu. Predtým zase nechýbalo moc, aby si dal vlastný gól. Lopta skončil na vonkajšej časti tyče. “Mohol som dať prakticky dva góly . Zasiahlo mi prst, ale videl som, že balón bol vonku.”Bol som zasiahnutý hokejkou,” povedal šancu svojho súpera. “S mojimi šancami na druhú stranu som to mal na dlhej nohe. Nemal som strelu a myslím, že gólman bol v poriadku, “dodal Hubner. Vo všeobecnosti s Kóreou kvôli problémom s krkom a nosom nehral, ​​nakoniec sa dostal do základnej súťaže proti Španielom Uprednostňovanie Kadleca. “Ja som sa naučil o príprave. Bola som rada, že som bol v zostave. Myslím, že som urobil dobrý výkon. Uvidíme proti Chorvátsku, ak mi tréner dáva dôveru, alebo nie.Dúfam, že v zostave zostanem ďalej, “ prial si Hubník, ktorý si zahral súťažné stretnutie za reprezentáciu prvýkrát od porážky 1: 4 s Ruskom v úvode Eura pred štyrmi rokmi.

Spolu s druhým stopérom Tomášom Sivok proti Španielom výborne riadili obranu, ale tri minúty pred koncom už český tím po centri kapituloval. “Bolo to po standardce, kedy tam zostali obaja stopéri. V tom momente som mal Ramos, ktorý bol na zadnom póle a ja som chlapcov kričal, že tam majú tam chrbtom. Strážil som Ramosa a Iniesta nacentroval tak, že Piqué bol voľný a skóroval, “ opísal Hubník.

” Po zápase bola celá kabína sklamaná, ale postupom času ten zápas hádžeme za hlavu. Pred námi máme ešte dve hry, atmosféra je tu dobrá a my sa pokúsime dosiahnuť najlepšie výsledky v piatok.Zlomená zhoda príde buď s Chorvátmi, alebo s Turkami. Bolo by dobré, keby si Chorvátovia chytili nejaké body, a tak buď do posledného zápasu, alebo “dodal Hubner.