Ako uvidíte, národný kurz je väčšinou dobrý na mäkké, s dobrými kúskami okolo domáceho rohu. Z nejakého dôvodu, ktorý som nikdy nepoznal, je vzdialený koniec kurzu vždy najtichší a na okruhu Canal je skutočne mäkký. Vyzerá to, že?

Predpoveď, ktorú používam, hovorí, že Aintree bude každým dňom každým dňom dažďovať, celkovo asi 17 mm pred štartom štartov vo štvrtok. Teploty nemusia prekročiť 10 ° C, takže to nevyzerá ako týždeň na sušenie a očakával som, že v sobotu bude dostatok na dostihovom povrchu.

Dnešná hlavná akcia je v Warwicku, kde Mám Bet365 pocit, že Andy Thornton má šancu na to, aby sa trochu bližšie k tomu, že túžil po 1000 výhier kariéry.On je na Dawson City (3.30) v prechode handicap chase, kôň, ktorý bežal konzistentne dobre bez dosť víťazstvo, najmä keď voľný koň videl v Chepstow v decembri, keď on viedol cez tretí-posledný. > Pri inej príležitosti bol porazený len Zlatým veliteľom a tento súper by vyhral Midlands National na dennom svetle druhý deň, ale na poslednom mieste. Takže Dawson City vyzerá hodnotne pre svoje súčasné hodnotenie a dnes má v malom poli priaznivú príležitosť. 7-4 je v poriadku.Barry Geraghty hit 30-dňový zákaz ako Limerick stewards kritizovať jazdu Prečítajte si viac

Vezmem 5-1 o Ballyrock (4.00) v nasledujúcom handicap prekážku. Rovnako ako niektorí z bežcov Tim Vaughana, nedávno sa vrátil do formy, hoci sa nedokázal celkom započítať a minulý mesiac šiel do Chepstowa.Richard Johnson sa vracia do sedla, pričom tento zviera spolupracuje na jedinom víťazstve pri jedinej príležitosti, ktorú už predtým získali. Škybet Grand National National Competition – nový týždeň Gratulujeme GForce1, ktorý vyhral minulý týždeň Súťaž o konečné skóre +11 napriek víťaznému piatku a tiež Mulldogovi, ktorý bol druhý na +8. Dali si oba sady vstupeniek na tento týždeň veľké národné stretnutie a ja som bol v kontakte s obidvoma, aby som sa usporiadal.

Týždenná cena, ktorú laskavo ponúkla Skybet, je pravdepodobne ešte vzrušujúcejšia!Je to stávka 100 libier na tento týždeň Grand National!

Aby sme to vyriešili, chceli by sme si vybrať tieto Bet365 bonus preteky: 3.00 Warwick, 3.40 Wincanton, 4.00 Warwick.

Ako vždy, našim šampiónom bude tipter, ktorý vráti najlepší zisk na fiktívnu úroveň stávky vo výške 1 libier na začiatočnú cenu na našich nominovaných pretekoch, z ktorých každý bude trvať až tri dni až do piatku. Nezúčastnení sa počítajú ako porazení.

V prípade rovnosti na konci týždňa, víťazom bude tipter, ktorý medzi tými, ktorí sú viazaní na najvyššie skóre, vyslal svoje tipy čo najskôr Posledný deň.

Pre zmluvné podmienky kliknite sem.

Veľa šťastia!

zdroj: http://bet-sk.com/bet365/