Je ťažké povedať, kde sa Chelsea práve nachádza. Zostali 4-2 na New York Red Bulls v oslávenom tréningovom tréningu, na ktorom nezáleží. Pritiahli s Parížom Saint-Germainom v oslávenom tréningovom stretnutí, na ktorom nezáleží. A v utorok v noci nakreslili nejaký šialenec, ktorý tvrdil, že je majstrom Európy Barcelona v oslávenom tréningovom zasadnutí, na ktorom nezáleží. Po ceste zaznamenali niekoľko trestov. Je to všetko trochu meh, naozaj, ani jedna vec ani druhá. Napriek tomu, že nálada bude v nedeľu zrejme zdvihnúť na štíte Spoločenstva, akonáhle budú po 14 minútach proti Arsenalu, čo je zvyčajné, nie? otázniky o pripravenosti tímu pred novou sezónou, zdá sa, že ich manažér José Mourinho je veľmi rýchly.Stále je ešte 10 dní až do veľkého štartu, ale šialený šéf Chelsea už začal hádzať haymakerov v okázalom štýle. V utorok podnietil transatlantickú bitku s Arsene Wengerom, ktorý vynakladal najviac na hráčov neskoro. Vzhľadom na to, že Mourinho získal v priebehu posledných desiatich rokov peniaze Chelsea, Inter a Real Madrid vo výške £ 650 miliónov, bol to bravúrny výkon toho najhlubšieho géniusu, skoro tam, pokiaľ ide o čistý chutzpah s jeho mikroekonomickou kritikou prístupu Manchester City k finančným Férová hra. To však nie je nič v porovnaní s najnovšími udalosťami, ktoré videli, že sa s Montserratom Searom zapletie do detského života. Áno, manželka Rafy Benítezovej.Áno, je to všetko.

Mourinho, 52, dostal vážnu túžbu na gag z Montse v španielskom papieri La Región. “Real Madrid je tretím starým tímom Mourinho, ktorý Rafa trénoval,” vtipovala. “Upravili sme jeho neporiadok!” A to isté, tento pomerne chmúrny rozruch dostal Mourinho piť. “Pani je trochu zmätená, s každým rešpektom”, začala jeho pomerne kavalériová odpoveď. “Nechcem sa smiať. Jediný klub, na ktorom ma manžel nahradil, bol v Inter, kde za šesť mesiacov zničil najlepší tím v Európe. Ak sa stará o stravu svojho manžela, bude mať menej času na to, aby o mne hovorila. “A tak po všetkých týchto rokoch sa manažérske myšlienky konečne dostali k svojmu logickému a nevyhnutnému záveru: osobnému urážaniu ihriska. Ste tučná! Drahý miláčik.Aj keď nič iného, ​​to jednoznačne dokazuje, že Scrappy Mou, ktorý sa pripravuje na dlhú kampaň vedúcich manažérskych ruchov, už nie je schopný bojovať proti hmotnosti. Dajte im to! “QUOTE OF THE DAY

” Liverpool fanúšikovia sú rozčarovaní s organizátormi, ktorí neorganizovali túto udalosť správne. Fanúšikovia sa ani nedokázali stretnúť s hráčmi. Malajzia je väčšinou osídlená moslimami a tento deň bol súčasťou národného sviatku Eid Mubarak. Piatok je tiež pracovným dňom a ľudia nedokončia päť rokov. “- Syafiq Acan z klubu fanúšikov All Reds Malaysia má pop po organizátoroch po menšej účasti na nedávnej hre v Kuala Lumpur. Facebook Twitter Pinterest Liverpool fanúšikov v Malajzii, skôr.Fotografia: Ako Foo Yeen / Getty Images DOPLNKOVÉ LISTY

“Predsezóna nemôže skončiť čoskoro, takže skutočné nepriateľstvo – a možno nejaký futbal – môže začať” (včera Fiver). Takže kampaň Stop Football je koniec? Myslím, že nebudem potrebovať tieto 500 tričká, ktoré som si vytlačil. “- Sam Carpenter.

” Takže ryža na iPhone funguje (posledný posledný riadok). Myslí si, že Fiver dostal svoj telefón mokrý, ale kúzlo odmietol povedať, ako. Chytil sa v záplave, keď bol na bičoch? Prebudil sa v kaluži v uličke s divným strýkom Fiverom? Zlikvidoval zariadenie v záhrade v chatrči Grannyho Fivera? Podrobnosti robia čajový e-mail živý – a tak nám dať nejaké “- Mike Wilner [dostať sa nasiaknutý, zatiaľ čo robí jeho kúsok pre charidee, aj keď sa nám to nepáči hovoriť – Fiver Ed].

Náš sezónny sprievodca sa rozbehnú.Dnes je to Dom Fifield na Crystal Palace a Andy Hunter na Evertone, plus videá páru o diskusii o šance Eagles a Toffees. Facebook Twitter Pinterest Facebook Twitter Pinterest JOIN GUARDIAN SOULMATES Je pravdepodobné, že ak čítate tento čaj-včas futbalový e-mail, ste takmer určite jeden. Ale nebojte sa – ak by ste chceli nájsť sprievod alebo lásku, prihláste sa sem, aby ste si prezreli profily takého druhu erudovaného, ​​spoločenského a priateľského ľudu, ktorý by zvyčajne nesníval o tom, že by s vami ísť von.A nezabudnite, že to nie je odmietnutie, ktoré vás zabíja, je to nádej. BITS AND BOBS Michel Platini si myslí, že je ten, ktorý skrotiť zlého chlapca, ktorý je Fifou a hodil jeho baret do kandidovať na predsedníctvo. “Bolo to veľmi osobné, starostlivo zvažované rozhodnutie, v ktorom som zvažoval budúcnosť futbalu spolu s mojou budúcnosťou,” povedal.Potenciálny súper princ Ali Ali bin al-Hussein odmietol: “Platini nie je pre Fifu dobré.” West Brom odhodil 8 miliónov libier v Hull City, ktorý ho chytil a poslal Jamesa Chestera na oplátku. “Steve Bruce mu predovšetkým dal veľkú zmienku a nie je lepšie ocenenie ako Steve Bruce, ktorý dáva obrancovi dobrý drum roll”, vyhlásil šéf Baggies Tony Pulis. Po tom, čo bol Arsenal prepustený zadarmo lekárske oddelenie, Abou Diaby a jeho nešťastné zväzky vystúpili na Marseille. Bologna si myslia, že sú klubom, ktorý sa snaží skrotiť zlého chlapca Mario Balotelliho atď. “Rád by som ho vzal, bol by tu veľmi motivovaný,” vyhlásil klubový oblek Pantaleo Corvino, skôr ako sa dostal k mosadze. “Za správnu cenu by som sa dokonca pozrel na možnosť nakúpiť ho priamo.”

Steven Caulker vyskočil zo zlej lode QPR a vyskočil na dobrú loď Southampton. “Chystá sa, aby všetky stredné chrbty boli na našich prstoch,” varoval José Fonte. A Jasper Cillessen zobral knock, takže ak máme to tak…môže byť vyzdvihnutý autobusom Ajaxu pred ich nadchádzajúcimi Veľkými pohármi…čo znamená, že nebude veľký pohár…čo znamená, že by mohol hrať v Big Cupu pre Manchester United…čo znamená, že David de Gea by sa mohol presťahovať do Realu Madrid…ktorý znamená, že každý je šťastný pappy.STILL CHCETE VIAC?

Marina Hyde sa domnieva, že je najvyšší čas, aby Gordon Taylor urobil slušnú vec a odhlásil sa na trvalý pobyt v hoteli du One.Bunda! Foto: ANL / Rex Shutterstock Pozrite sa vo vnútri väčšiny ľudí a v dolnej časti pery by ste mali nájsť malú, ale znateľnú škvrnu…ak, ako poznamenáva David Hytner, náhodou sa pozeráte José Mourinho.

Jonathan Wilson spravuje pravidlo o novom podpisovaní Newcastle Aleksandar Mitrovic. Rovnako ako Romeo, vášeň Miguela Herreru viedla k jeho pádu, navrhuje Graham Parker.

Martin Laurence sa domnieva, že Aston Villa môže byť touto sezónou prekvapivým balíkom Premier League. V skutočnosti to nie je.

Boli Anglicko 1986 tím najhoršie zväzky manažérov vôbec?Znalosť hovorí “áno”. Najnovšia show v týždni Futbal Weekly Live v Londýne je teraz vypredaná, ale predajné lístky na večeru s lordom Fergom v Bridgewater Hall v Manchestri ešte stále predávajú.

Oh, a ak je to vaša vec…môžete sledovať veľké webové stránky na veľké sociálne FaceSpace.SIGN UP k FIVER

Chcete vlastnú kópiu našej voľnej čaj-včas (ish ) e-mail odoslaný priamo do doručenej pošty? Zastavila sa vaša pravidelná kópia? Kliknite tu a zaregistrujte sa.

RYŽA, KTORÁ NAPÁJA DO PRÍSTUPU IPHONE CHARGE PORT nefunguje