Filmy nie sú podobné. Ronaldo, dokumentárny film producentov Senny, je záhadou za zákulisím portugalského útočníka, ktorý hviezdy pre Real Madrid, zatiaľ čo novo vydané Futbal ako nikdy predtým je nemecký dokumentárny dokument z roku 1971 Hellmuth Costard, v ktorom osem filmové kamery boli zamerané na najlepšie v roku 1970 zápas proti Coventry v jeho Manchester United rozkvetu. Ale dohromady dvaja muži, aby pre fascinujúce Energybet porovnávacie štúdie, najprv ako jednotlivci a potom ako symboly ich príslušných éry, ako vo futbale, tak aj vo všeobecnosti.V určitých obdobiach v ich kariére boli obaja považovaní za najvyšších hráčov na svetovej scéne – Ronaldo drží prestížny Ballon d’Or, ktorý sa udeľuje hráčovi, ktorý je považovaný za najlepšieho na svete.

Oba boli outsideri – Najlepší z Belfastu , Ronaldo z portugalského ostrova Madeira – zo skromných pozadia, ktoré prekonali mladistvú domácnosť, aby sa rozkvitli ďaleko od domova. Obaja majú horľavú a často nepochopenú kombináciu plachosti a arogancie. Obaja mali alkoholického rodiča, ktorý zomrel predčasne. Obaja boli štýlovými ikonami, ako aj elitnými športovcami a Energybet obaja nosili košele No 7 pre United.Facebook Twitter Pinterest George Najlepšie: futbal ako nikdy predtým. Ale keďže Best skončil najvyššiu hodnosť futbalu v prvej fáze jeho kariéry a vypil sa do mnohých zatýkaní, uväznenia, transplantácie pečene a nakoniec raného hrobu , Ronaldo, teraz 30 rokov, bol vzorom športového odhodlania a disciplíny. Najlepšie hrá na svojom vrchole v neskorých šesťdesiatych rokoch, obdobie spoločenských prevratov, rozvíjajúca sa, ale stále vznikajúca spotrebiteľská kultúra. takmer nevinný začiatok kultúry celebrít – mohlo by sa tvrdiť, že bol jedným z jeho prvých a najsmutnejších obetí. Ronaldo prekvitá v čase, keď sa futbal stal svetovým obchodným fenoménom, v ktorom sa špičkoví hráči stali menej športovcov ako medzinárodné Energybet marketingové značky.Najlepší bol pravdepodobne prvý britský futbalista, ktorého sláva prešla športom, a on prišiel na scénu, rovnako ako hra začala platiť hráčom druh peňazí, ktoré ich dištancovali od ich koreňov dělnickej triedy.

Čo je viac, Najlepší, očarujúci mladík s dlhými vlasmi a šumivými očami bol lionizovaný ako symbol sexu a možno aj ako prvý futbalista, ktorý využil svoje obrazové práva na komerčný zisk. Propagoval všetko od klobásy až po nákupné katalógy a mal so spoločnosťou Stylo dohodu o splátkach vo výške 20 000 libier. Tento druh peňazí priniesol veľký rozdiel v šesťdesiatych rokoch, ale dokonca aj vďaka inflácii je to voľná zmena nastavená na 52 miliónov libier. Ronaldo je údajne zarobený v Energybet mzdách a doložkách.Facebook Twitter Pinterest Trailer pre Ronalda. Ako Ronaldo jasne ukazuje, že život ako celosvetovo známy futbalista sa strávi vo vnútri vysoko specovej misky na zlaté rybky. V mnohých ohľadoch je to prázdny film s nekonečnými scénami samotného Ronalda alebo s jeho mladým synom Cristiano Ronaldo Jnr doma vo svojom obrovskom a báječne modernistickom dome s tienistým bazénom v Madride. Ale je to aj odhaľujúci. Má veľmi málo priateľov, ale namiesto toho sa obklopuje radou poradcov, agentov, manažérov a členov rodiny. Má jedinú starostlivosť o mladého Cristiana – nikdy neodhalil identitu matky. Vidíme ho, ako zdvíha váhy vo svojej domácej telocvične a robí s ním sympatie.Je to veľmi mužské usporiadanie, ktoré sa Energybet zdá byť v súlade s tvrdou, asketickou, mierne homoerotickou víziou seba, ktorú futbalista premieta do sveta. Naopak, Best, často neprítomný otec, obklopený sám so ženami a v čase, keď fráza “športová veda” prenikla do futbalu, nebol jeden, ktorý by opustil bar skôr. Hoci mal veľkú prirodzenú rýchlosť, hlavná odporová práca, ktorú jeho telo zrejme narazilo, bolo pri zdvíhaní pivo piva. Vo futbale ako nikdy predtým United vyhral zápas 2-0 s najlepším bodovaním a urobil iné pre Bobby Charlton. Najlepšie vyzerá nespoľahlivo tenké, keď je nastavené proti blízkej androidnej fyzickej dokonalosti gymnastického Ronaldo. Jeho stehná chýba svalová definícia a on sa drží viac ako scrawny spevák v rockovej kapele ako športovec.Vychádza však z vizuálneho charizmu a dokonale vyváženej milosti. Vtedy mal len 23 rokov, ale jeho najlepšie roky už šliapali. Pred štyrmi rokmi, po ohromujúcom vystúpení v Lisabone, sa najlepšie označilo za “Piate Beatle” portugalskou tlačou. Nevyžadoval pozornosť v tom, ako Ronaldo žije v čase saturácie celebrít, zdá sa, že robí, ale on sa ubezpečil, že užíva okrajové výhody jeho Energybet novoobjavenej slávy. V čase Costardovho filmu Najlepší začal chýbať hry v dôsledku jeho mimoškolských aktivít; pri jednej príležitosti preslávil zápas, aby mohol stráviť víkend s herečkou Sinéadom Cusackom v Islingtone.Existuje celovečerný celovečerný film založený na tom stratenom víkende.

Epizóda Cusacka spôsobila škandál v tom čase, ale ak sa Ronaldo vždy odtrhol od zrkadla, aby vykonal ten istý trik, že to bude znamenať medzinárodný incident s novinkami z celého sveta poslanými na titulnú správu. Facebook Twitter Pinterest George Najlepšie na dovolenke s herečkou Susan George v roku 1969. Fotograf: Alamy

Teraz hráčom ruských oligarchov a Gulf royalty, každý aspekt futbalu – s výnimkou jeho pochybné ekonomiky – prišiel pod intenzívnym Energybet dohľadom. Štatistiky hráča sú ošklbané, takže vieme, koľko metrov má, čo presne prispelo k hre.Na ihrisku nie je žiadny úkryt a je ťažké sa dostať preč.

Ronaldo narazí ako na neúnavne sebadaktovaný v dokumentárnom filme, v neposlednom rade v jeho fixácii na víťazstvo v Ballon d’Or, titul, ktorý niekoľkokrát stratil svojho rivala a oblúka, Barcelona Lionel Messi. Ale možno, keď sa na vás pozerá zvyšok sveta, je to potešenie, keď sa pozeráte na seba, je nevyhnutným alebo prinajmenšom užitočným prostriedkom motivácie.

verejné očakávania. Ako Jimmy Greaves, súčasník Besta a sám mimoriadne nadaný futbalista a alkoholik, kedysi pozoroval: “Je veľa ľudí, ktorí nemôžu niesť bremeno, že sú génius a myslím, že George Best bol génius.George bol narodený, prirodzený futbalista…a nemyslím si, že by mohol žiť so situáciou v sebe. “Najlepšia matka bola alkoholik, ktorý zomrel na príbuznú chorobu na 55. Ronaldo otec bol alkoholik ktorý zomrel na 52 rokov z ochorenia pečene súvisiaceho so závislosťou. Jeho brat je zotavujúci sa alkoholik. Ale aj keď ho vidíme, že pije pohárik slávnostného šampanského, je jasné, že Ronaldo uctieva na svätyni vlastného tela. Opäť platí, že narcisizmus môže mať pozitívnu úlohu pri sebazáchorení na vrchole.

Najlepšie nebolo bez márnosti sám. Rovnako ako Ronaldo, mohol niekedy zdanlivo hrať pre seba skôr než pre tím.Priznal, že raz nevadí, že stratí, ak by mal dobrý výkon a on samozrejme vychutnával adoráciu davu. Ale tlak očakávania, možno nedostatok porozumenia späť o tom, ako korozívna sláva môže byť, a všeobecne slabší sociálny postoj k alkoholu, všetci spikli, aby ho vrátili späť. A kriticky najlepšie nikdy nevidí peniaze ako dôležitý znak jeho postavenia. Pre neho to bol len prostriedok na dobrý čas. Pre všetky drsné, hyperbole a absurdné bohatstvo dnešnej hry má to isté výrazné výhody pre elitných hráčov. Stali sa tak životne dôležitými komoditami, že je to v záujme mnohých okolo nich, aby ich chránili pred ich excesmi. Bezeweled, súkromné ​​lietanie Ronaldo je samozrejme pekná skúška prebytku.Existuje rozprávajúca scéna, v ktorej sa pýta svojho syna, ktorý z jeho mnohých športových vozidiel – Ferraris, Porsches – chýba z jeho parkoviska, ktorý by mohol slúžiť primeranému veľkému nákupnému stredisku. Odpoveďou je Lamborghini. Ale to sú hmotné excesy – obscénne, možno, ale nie smrtiace. Možno, že najlepšie mohol byť riadený tímami zainteresovaných poradcov na spotrebu luxusného tovaru, skôr než publikum, ak by hral dnes. Ale pozoruje ho v jeho pompach, je ťažké nedospieť k záveru, že to, čo mu spôsobilo taký prevratný pohľad, je to, že k lepšiemu alebo horšiemu, bol vždy určený, aby išiel vlastnou cestou.

more: http://sportbet-bonus.com/energybet