Frodon môže byť podľa jeho trénera Paula Nichollsa rovnako tvrdý ako Denman, aby sa v nedeľu popoludní vrátil na trať víťazne. Populárny malý prenasledovateľ bol novinkou na titulnej stránke, keď bol naposledy videný na verejnosti, keď v marci zvíťazil v klube Ryanair Chase a stal sa jeho žokejom Bryony Frost, prvou ženou, ktorá jazdila ako víťazka prvého stupňa cez ploty na festivale v Cheltenhame.

< p> V nedeľu sa spolu s Frostom opäť stretnú, keď začína so zimnými prácami v rovnakých pretekoch ako minulý rok, Aintreeho starý roan chase, ktorý nesie Bet365 bonus minimálne o kameň viac ako všetci jeho súperi.Je to priamy dôsledok činov z minulej sezóny, ktoré zvýšili jeho hodnotenie na 169. „Myslím si, že jediný kôň, ktorého som kedy dosiahol, aby vyhral hendikep mimo tohto druhu známky, bol Denman,“ uviedol Nicholls.

Denman je stále v pamäti pre jeden z najlepších výkonov v oblasti nosenia všetkých čias. Vzpieral sa hodnoteniu 174 a vyhral svoj druhý Hennessy Gold Cup pred 10 rokmi. The Old Roan nie je nič také konkurenčné ako štandardný Hennessy, ale stále žiada obrovské množstvo, aby Frodon – ktorému chýba Denmanova impozantná stavba – uniesol oveľa viac ako nóbl rivalov ako Kalašnikov a Flying Angel, obaja víťazi 1. stupňa.

„Je to obrovská váha, takže musí podať obrovský výkon,“ vyhlásil Nicholls. “Je to jeho príprava na Betfair Chase, takže to nie je všetko a všetko.”Vždy si ide zabehať. “

Nicholls, ktorý tu bol v sobotu medzi víťazmi, zisťuje, že väčšina jeho koní potrebuje svoj prvý beh v tejto počiatočnej fáze nových skokov. sezóna. To by nemal byť taký faktor pre Frodona alebo Clan Des Obeaux, jeho uchádzača o šampióna Down Royal’s Chase budúcu sobotu. Aby mohol posilniť svoju kondíciu, nedávno vzal pár na dostihový závod. “Sú dostatočne fit na to, aby bežali veľmi, veľmi dobre,” uviedol 11-násobný tréner šampiónov.

Quel Destin, ktorý v Cheltenhame vyhral prekážku pre mladistvých pre Nichollsa, bol pre jeho posledných bežcov typický v r. že sa enormne zlepšil pre nedávny beh na Flat at Bath, pretože bol toho dňa prehrou pravdepodobne sklamaním.Black Corton bude musieť byť ďalej vpred, keď budúcu sobotu bude zastupovať dvor v Charlie Hall vo Wetherby, keď sa proti nemu pravdepodobne postaví Elegant Escape.

Zdá sa nepravdepodobné, že by existovalo veľa vážnych indícií o festivale ponuka na sobotňajšiu kartu Cheltenhamu, hoci Saint Calvados si vylepšil veternú operáciu, aby získal hendikep pod najvyššou váhou. Môže byť vyzývateľom decembrového Tingle Creek bez Altioru.

Ale radosťou z tejto karty bolo, že sa vôbec konali preteky, v deň, keď sa v Doncasteri a Newbury opustili kvalitné karty plochých dostihov. , oba podmočené.Cheltenham očakával, že zmešká väčšinu dažďov, ale inšpekcia sa ukázala ako nevyhnutná, necelú hodinu pred prvými pretekmi, za posledných 24 hodín spadlo celkovo 30 mm.

Len málo koní sa pohodlne preháňalo výsledný blázon ako Tobefair, ktorý bojoval o tesné víťazstvo v kvalifikácii Pertemps. Bolo to druhýkrát v tomto roku, keď sa dostal do posvätnej ohrady pre víťazov, obklopenej svojimi 17 majiteľmi, ktorí sú všetci štamgasti v Cresselly Arms neďaleko Pembroke. Očakáva sa, že oslavy budú pokračovať až do začiatku výkopu v semifinále waleského Rugby World Cup v nedeľu ráno.

Vertem Futurity, ktorý mal byť tradičnými závodmi Doncasteru, musí byť upravený. v piatok večer na trati Tapeta v Newcastle s otvorenými prihláškami pre nových bežcov.Načasovanie ani prechod na povrch za každého počasia sa nezdajú ideálne, ale skupina pretekárskych dráh ARC bola zjavne odhodlaná udržať súťaž na jednej zo svojich tratí. John Dance, ktorého obchodníci s cennými papiermi v Newcastle sponzoruje preteky, uviedol, že je potešený, že budúcnosť sa bude konať na severovýchode. Stručný sprievodca Tipy Chrisa Cooka pre Sunday Show Hide