Dátum založenia Expekt je 1990 a rodiskom je Rakúsko. Spočiatku bola spoločnosť Interwetten malou spoločnosťou, ktorá telefonicky hromadila stávky. Neskôr sa však presťahovala do práce na internete a stala sa značne veľkým hráčom hazardných hier, ktorého počet pravidelných zákazníkov sa odhaduje na 30 000 ľudí. Cieľovým publikom je Interwetten – západná Európa.

Najobľúbenejší bookmaker je vo Švajčiarsku, ktorý tvorí 40% z celkového počtu zákazníkov. Zamestnanci personálu Expekt sú relatívne malí (100 osôb), avšak vzhľadom na to, že činnosť kancelárie sa vykonáva výhradne on-line, je to dosť. Interwetten má licencie od Malty a Španielska a je tiež partnerom v niekoľkých prestížnych športových turnajoch.

Prostriedok má uvítaciu stránku, prostredníctvom ktorej sa hráč môže oboznámiť s aktuálnymi ponukami spoločnosti a prejsť do registračnej sekcie. Okrem stávok má Expekt sekcie s kasínami, živými kasínami a online hrami. Na stránke nie je žiadna pokerová herňa.

Expekt BONUS 50 € NOVÉ PREHRÁVAČE »

Po prechode do stávkovej sekcie sa klient uvidí tradičná stránka pre trh západných stávkových kancelárií. Na ľavej strane sú bloky s najpopulárnejšími ligami, kompletný zoznam disciplín a technické menu. Centrálna časť stránky je naplnená udalosťami v reálnom čase, ako aj najpopulárnejšími udalosťami dňa. Na pravej strane je blok s odporúčanými sadzbami a najlepšími najlepšími hráčmi.
Navigácia na stránke je celkom pohodlná: najvyhľadávanejšie pokyny v riadku sú oddelené od všeobecného zoznamu a odkazy na centrum zápasu, štatistický blok a live sú uvedené v samostatnej sekcii. Návrh Expekt.com je vytvorený v kombinácii žltej a šedej farby na bielom pozadí, čo zjednodušuje a zjednodušuje vnímanie. Z technického hľadiska je lokalita nižšia ako veľa konkurentov na európskom trhu, ale asketický dizajn a nedostatok vizuálnych efektov spôsobujú dobrý výkon. Navyše od nedávnej doby má Intervetten.com praktickú verziu pre mobilné zariadenia.

Spočiatku zdroj fungoval výlučne v nemčine, ale v súčasnosti je rozhranie možné preložiť do 11 európskych jazykov (ruský medzi nimi nie je).
Úroveň maľby v Expekt vyvažuje medzi hodnotami “priemer” a “pod priemerom”. Rovnako ako všetky ostatné BC, rakúska spoločnosť poskytuje bezpodmienečnú prioritu futbalu, ale počet ponúk aj pre centrálne zápasy dňa sa líši v rozmedzí 20-60. Jednotlivé trhy prakticky neexistujú.

V ostatných športoch je detailovanie obrazu ešte horšie: zápasy turnajov Grand Slam (tenis) spravidla nemajú viac ako 20 pozícií.

Koeficienty pre Expekt sú tiež pomerne priemerné. Naozaj ziskové ponuky sa nachádzajú iba v sekcii live.

Podobne ako mnoho iných západoeurópskych centrálnych bánk, najväčší počet akcií tvoria ďalšie herné platformy (kasína a online hry).

Klientom športovej sekcie sa ponúka úvodný bonus vo výške 100% prvého vkladu. Ak chcete zúčastniť sa propagácie, musí hráč do desiatich dní od registrácie doplniť účet vo výške 10 eur. Maximálna veľkosť bonusu je 100 eur. Ale aby si stiahol finančné prostriedky, hráč musí vyhrať päťkrát na stávky s kurzami aspoň 1,7. Stávka je daná len 14 dní.

Môžete urobiť zálohu prostredníctvom 11 spôsobov, medzi ktorými sú populárne platobné systémy v Európe a bankové karty ako Visa a Maestro. WebMoney a ďalšie služby v dopyte v postsovietskom priestore, Expekt nepodporuje. Minimálna výška doplnenia bez ohľadu na metódu je 10 eur. Zároveň bude stávkovať 2% finančných prostriedkov ako províziu.
Rakúska spoločnosť vstúpila na trh pred viac ako 25 rokmi, počas tejto doby dosiahla určitý pokrok. Avšak Expekt bol a zostáva stávkovateľom miestneho významu (oveľa menej ako polovica zákazníkov má bydlisko vo Švajčiarsku). Kancelária podniká kroky na zmenu situácie, čím sa zvyšuje počet podporovaných jazykov a mien, ale toto rozšírenie nemá vplyv na Rusko (neexistuje ruská verzia stránky, systém WebMoney nie je podporovaný).

Expekt má navyše skromný zoznam a priemerné koeficienty. Spoločnosť nemá žiadne hlavné výhody oproti iným západným BC. Existujú však základné nevýhody: neexistuje žiadny on-line rozhovor.

zdroj: http://sportbet-bonus.com/expekt