Eneergybet SKSpoločnosť Energybet bola založená v roku 2006 rok. Zakladatelia spoločnosti Energybet sú podnikatelia zo Švédska, ale zaregistrovaní v Kostarike. O dva roky neskôr z dôvodov hospodárnosti daní úrad prešiel pod jurisdikciu Malty, kde sa v súčasnosti nachádza jeho sídlo. V roku 2011 spoločnosť Energybet zakúpila stávková spoločnosť Betsson. Dohoda dosiahla vyše 32 miliónov eur. Okrem Malty má kancelária licenciu v Dánsku a Spojenom kráľovstve.

Energybet funguje výhradne online. Publikum kancelárie v súčasnosti predstavuje 450 000 ľudí. Služby spoločnosti Energybet používajú hráči z viac ako 100 krajín sveta, ale väčšina zákazníkov je v Škandinávii.

Ruský jazyk Energybet nepodporuje. Na druhej uvítacej stránke sa hráč môže oboznámiť s bonusovou líniou a tiež prejsť do jednej z nasledujúcich častí: šport, kasíno, živé kasíno a poker. V tomto zmysle sa spoločnosť neodchyľuje od väčšiny konkurentov na západnom trhu, ale na platforme hazardných hier Energybet nie je len o kliešť.

Energybet BONUS 25 € PRE NOVÝCH HRÁČOV »

Táto inštitúcia ponúka veľmi kvalitné kasíno a pokerovú herňu, ktoré sú veľmi populárne.
Po návrate do tohto športu, mali by sme povedať, že Energybet nevybočuje z tradície európskeho hazardu: Dôraz je kladený na je titulná strana vzhľadom k aktuálnej udalosti dňa. Na ľavej strane je zoznam všetkých športov a turnajov (v poradí popularity). Existuje reklama na ďalšie ponuky a produkty spoločnosti, ale na rozdiel od väčšiny ostatných západných BC, v tomto zmysle Energybet cíti opatrenie.
Energybet sa neodchyľuje od tradícií európskych hazardných hier. Design betsafe.com je vytvorený v príjemnej kombinácii čiernej, červenej a šedej farby. Funkčná a technická časť nespôsobuje sťažnosti. Zákazníkom sú ponúkané tradičné možnosti v podobe živých vysielaní a zápasového centra (dostupné aj v mobilných zariadeniach). Pokiaľ ide o ďalšie materiály, ich prítomnosť na webových stránkach Energybet je zjavne prebytok. Prostriedok kancelárie nemá sekciu správ a štatistická jednotka je extrémne nízka a je k dispozícii iba v ponuke stávok.

Linka spoločnosti zahŕňa 25 športových disciplín, z ktorých najväčšia pozornosť sa predpokladá futbalu. Každý deň Energybet ponúka približne 10 000 tisíc stávok (vrátane dlhodobých), z ktorých 90% je pre futbal. Najpopulárnejšia hra na planéte dostáva najpodrobnejšiu maľbu (najmä v stredných zápasoch európskych špičkových majstrovstiev). Ostatné herné disciplíny sú tiež prezentované dostatočne podrobne, ale fanúšikovia “exotických” v športovej sekcii Energybet nemajú nič na prospech.

Súčasne sú neobvyklé ponuky v iných oblastiach na webovej stránke bookmakera. Výborne vedia, že nikto neprekvapí politiku a show business, Energybet ponúka svojim klientom možnosť staviť sa na tie nečakané, nepredvídateľné a bláznivé udalosti. Napríklad, nie je to tak dávno, hráč môže staviť na to, kto z týchto dvoch obyvateľov Štokholme prvý hit v ústach s vtáčím trusom, alebo ktorá z týchto dvoch mužov by sa najväčší krab, potápanie z útesu. Všeobecne platí, že slogan spoločnosti, “Win on everything”, nemôže byť nazvaný ako nedôvodný.

Pokiaľ ide o koeficienty, Energybet nevystupuje na trhu stávok v Európe. Spoločnosť ponúka stredné ponuky, ktoré sú výrazne nižšie ako vedúci pracovníci priemyslu. Priemerná marža Betsafe v najpopulárnejších disciplínach je 8%. Pre menej populárne druhy (napríklad NFL) môže byť toto číslo dvakrát skromnejšie.
Tento bookmaker poskytuje uvítací bonus vo forme 50% z prvého vkladu. Podmienky na ich získanie však nemôžu byť považované za atraktívne. Hráč musí najskôr urobiť rýchlu stávku na tri pozície s kumulatívnou šancou najmenej 2,0. Potom budete musieť napísať list tímu podpory s požiadavkou na bonus. A nakoniec, na to, aby boli darované finančné prostriedky k dispozícii, budú musieť prejsť desiatimi podobnými expresnými vlakmi. Maximálna suma bonusu je 25 eur.

Okrem úvodnej ponuky poskytuje Energybet bonus na vrátenie peňazí, ktorý je k dispozícii pri registrácii prostredníctvom špeciálneho odkazu. Povýšenie je platné tri mesiace po registrácii. Ak sa v dôsledku niektorého z nich hráč stávky stane nerentabilným, môže požiadať o 10% bonus až do výšky 10 eur.
Rusko a ostatné krajiny SNŠ nie sú zaradené do čiernej listiny, ale v rozhraní tohto miesta neexistuje ruský jazyk.