Dva zápasy medzi neporazenými tímami skončili v nedeľu.

New England Patriots odložili Buffalo na výhru 16: 10, keď Jamie Collins zachytil záložného Matt Barkleyho 1: Zostáva 25, aby odovzdali zmenkám svoju prvú prehru v sezóne. Barkley nahradil zraneného Josha Allena a bol hostiteľom Buffala na turnaji New England 39, keď ho zasiahol Kyle Van Noy a otočil ho. Vďaka tomu sa Patriots v sezóne posunuli na 4: 0 a tím Bills klesol na 3: 1.

Kansas City zvíťazilo v Detroite 31: 27, keď Darrel Williams skóroval na 1-yard s 20 sekundami hrať.The Chiefs sa posunul na 4: 0, zatiaľ čo Lions klesli na 2-1-1.

V neskorších výkopoch dňa dal Seattle Seahawks tímu No1 celkovému výberu Kylera Murraya a Arizona Cardinals ďalšiu prehru; medvede Chicago stratili Mitchella Trubiskyho kvôli zraneniu ramena, napriek tomu porazili Minnesota Vikings; Jameis Winston hodil štyri dorážky, keď Buccaneers vyšli navrch v súťaži s Baranmi vysoko 55: 40; a Jaguars strelili gól na poslednú sekundu na víťazstvo Broncos. Cleveland Browns 40-25 Baltimore Ravens

Baker Mayfield a Cleveland Browns nakoniec splnili očakávania sezóny a dosiahli víťazstvo proti dlhoročnému nemesis.Mayfield vrhal na 342 yardov a dorážku, Nick Chubb sa uchádzal o rozhodujúce skóre na 88 yardoch a Browns porazili Baltimore Ravens 40: 25, aby si vybojovali podiel na prvom mieste v AFC North.

Chubb skončil so 165 yardmi a tromi skóre proti tretej rútiacej sa obrane ligy. Jarvis Landry mal pred chybou s podozrením na otras mozgu osem úlovkov pre 167 yardov a Odell Beckham mladší mal dva úlovky pre 20 yardov vo vedľajšej úlohe.

Cleveland udržiaval na uzde rozohrávača Baltimoru Lamara Jacksona a použil zmes Prihrávka Mayfielda a Chubbov fyzický beh na roztrhanie Havranov na 530 yardov druhý týždeň po sebe Baltimore (2-2) priniesol viac ako 500 yardov. Vďaka tomu sa Cleveland (2: 2) ocitol na prvom mieste divízie s Havranmi, ktorí ho vyhrali minulý rok.Je to prvýkrát, čo bol Cleveland po štyroch zápasoch od roku 2013 na prvom mieste. Washington 3–24 New York Giants

Daniel Jones opäť zvíťazil, náhradník Saquona Barkleyho Wayne Gallman zaznamenal dva touchdowny a Jabrill Peppers skóroval na 32-yardový odpočúvací návrat, ktorý vedie náhle oživené New York Giants k víťazstvu 24: 3 nad Washingtonom bez víťazstva.

Štart Washingtonu 0-4 je najhorší od prehry jeho prvých piatich v roku 2001. Štart má tiež vážne následky ohrozil prácu trénera Jaya Grudena po sezóne päť plus, rekord 35: 49: 1 a jedno lôžko v play-off (2015).

Jones (23 z 31 na 225 yardov) zažehnal Giants (2 -2) od výmeny dvojnásobného Super Bowla MVP Eli Manninga za začínajúceho rozohrávača.Pri svojom prvom štarte proti Buccaneers minulý týždeň získal New York z 18-bodového deficitu a bol solídny skoro, čo viedlo New York k touchdownovým behom v ich prvých dvoch sériách. Oakland Raiders 31-24 Indianapolis Colts

Derek Carr viedol tím Oakland Raiders k dorážkam na tri z ich prvých štyroch majetkov a Erik Harris vrátil 30 metrov neskoro do nájazdu, aby spečatil víťazstvo 31:24 v Indianapolise.

Oakland (2: 2) ) prerušila sériu dvoch prehier a zvíťazila v Indy po prvý raz od roku 2001. So štartujúcimi prijímačmi TY Hilton a Devin Funchess so zraneniami získali Colts (2-2) 346 yardov, väčšina z nich nastúpila v poslednom štvrťroku, keď sa snažili dostať späť do hry.Neschopnosť udržať pohony si vyžiadala daň na obrane Indy. Carolina Panthers 16: 10 Houston Texans

Kyle Allen vrhal na 232 yardov a Carolina Panthers prekonala svoje tri mumláky pomocou veľkej defenzívnej hry neskoro, aby sa dostala výhra 16:10 nad tímom Houston Texans.

Panthers (2: 2) sa začiatkom štvrtej štvrtiny ujali vedenia 13: 10 s 55-yardovým gólom z ihriska. Texasania (2: 2) jazdili s približne štyrmi minútami času, keď bol Deshaun Watson vyradený Vernonom Butlerom, ktorý spôsobil mumlanie, ktoré Eric Reid získal v Houstone 33. Carolina posunula vedenie na 16: 10, keď pridal Joey Slye 26-yardová bránka s dobou 31 sekúnd.Houston mal šancu na víťazstvo, ale zúfalý hod Deshauna Watsona, keď vypršal čas, zrazil v koncovej zóne Reid. San Diego Chargers 30-10 Miami Dolphins

Philip Rivers vrhal na 310 yardov a dve skóre pomôcť nabíjačkám zvíťaziť v Miami po prvýkrát za 38 rokov, 30-10 rokov. Rivers absolvoval 24 z 30 pokusov bez prerušenia a v treťom štvrťroku nasmeroval 10-minútovú jazdu, ktorá pomohla Los Angeles prevziať kontrolu.

Delfíny (0-4) si v tejto sezóne po prvý raz udržali vedenie. , ale trvalo to iba štyri minúty. V tejto sezóne boli prekonaní 163: 26, čo je najhorší rozdiel medzi štyrmi hrami NFL od minimálne roku 1940.Nabíjačky (2: 2) prehrali v Miami osem zápasov za sebou. Tennessee Titans 24: 10, Atlanta Falcons

Marcus Mariota zahodil tri prihrávky v prvom polčase na touchdown, dva na AJ Browna a Tennessee Titans obrana mala tri štvrté zastavenia nadol, aby zdolala Atlanta Falcons 24: 10. Tennessee (2: 2) využil veľkú prvú polovicu a silnú obranu Marioty na prerušenie série dvoch prehier. Derrick Henry, ktorý sa rozbehol na 100 metrov, pomohol Titanom ovládnuť hodiny a v druhom polčase držal Falcons iba za gólom z poľa. Dotyk Ita Smitha na 1 yard v prvej štvrtine potiahol Falcons (1-3) dokonca na 7: 7. Tennessee vo zvyšku polčasu prekonal Atlantu 17: 0 a sokoly počuli bučanie, keď odchádzali z ihriska.