Je to dobrá správa pre fanúšikov Slavie. O Trpišovského i jeho realizační tým projevil žhavý zájem Lokomotiv Moskva, podzimní účastník Ligy mistrů a v současnosti pátý tým ruské ligy s bodovým mankem na druhou příčku.

Jako první to přinesl instagramový účet slaviabackstage, který má blízko ke klubovému”,null,null,0],zákulisia a v drvivom množstve prípadov sú jeho informácie pravdivé.

“Áno, je to pravda. zákulisí a v drtivém množství případů jsou jeho informace pravdivé.

„Ano, je to pravda.”,null,null,0],O trénera Trpišovského aj jeho kolegu veľa stál Lokomotiv, ale on sa rozhodol pokračovať v Slavii, “povedal iDNES.cz zdroj blízky vedeniu klubu.

Posledné udalosti len potvrdzujú, ako je Trpišovský so Slaviou spätý.O trenéra Trpišovského i jeho kolegy hodně stál Lokomotiv, ale on se rozhodl pokračovat ve Slavii,“ řekl iDNES.cz zdroj blízký vedení klubu.

Poslední události jen potvrzují, jak je Trpišovský se Slavií spjatý.”,null,null,0]],null,”csPonuku podľa informácií iDNES.cz bola aj na ruskej pomery veľmi lukratívne.

Dostal ju pred dvoma dňami, zástupcovia Lokomotivu oslovili slávistického trénera počas sústredenia v Španielsku.

Ako je zrejmé z fotografií na klubovém webu, Lokomotiv se v současné době připravuje ve stejném areálu, v němž slávisté strávili posledních jedenáct dnů.

Domů se výprava z oblasti Marbelly vrátila v časných pátečních hodinách.”,null,null,0],

“Všetci zostali zdraví, čo je aj vďaka prostrediu, v ktorom sme boli.

„Všichni zůstali zdraví, což je i díky prostředí, v kterém jsme byli.”,null,null,0],Skvelý terén, možnosť kvalitnej rehabilitácie. Skvělý terén, možnost kvalitní rehabilitace.”,null,null,0],Hrá v tom rolu rada ďalších podporných faktorov.Hraje v tom roli řada dalších podpůrných faktorů.”,null,null,0]],null,”csKeď by som to hodnotil s minuloročným sústredením, tak chlapci v dátových porovnaniach, ktorá máme k dispozícii, vyzerajú lepšie ako v minulej sezóne, “zhodnotil Trpišovský kondičné sústredenie.

Súperi tešte sa, ako by Trpišovský odkázal.

Slavia po podzimu vede domácí soutěž o šestnáct bodů, zbývá patnáct utkání včetně nadstavby.”,null,null,0],Ak totálne nezkolabuje, čo je nepravdepodobné, získa titul a to s veľkým predstihom.

Vystúpenie vo Fortuna lige aj báječná predstavenie v jesennej Champions League proti Barcelone, Interu i Dortmunde logicky zaujala zahraničných záujemcov.

< Pokud totálně nezkolabuje, což je nepravděpodobné, získá titul a to s velkým předstihem.

Vystoupení ve Fortuna lize i báječná představení v podzimní Champions League proti Barceloně, Interu i Dortmundu logicky zaujala zahraniční zájemce.

<“,null,null,0],p> Na seba upozornili nielen hráči, ale aj práve tréner so svojím realizačným tímom. p>Na sebe upozornili nejen hráči, ale také právě trenér se svým realizačním týmem.”,null,null,0],Záujem Lokomotivu bol veľký, ponuka konkrétne a veľmi lákavá.Zájem Lokomotivu byl velký, nabídka konkrétní a velmi lákavá.”,null,null,0]],null,”csNapriek tomu Trpišovský povedal nie.

Prejavil vďačnosť za šancu, ktoré od Slavie dostal pred dvoma rokmi.A za tú dobu z nej vytvoril tím, ktorý je doma takmer neporaziteľný a v zahraničí je schopný herni konkurovať gigantom, hoci v skupine Ligy majstrov uhral len dve remízy.

Pred Slavia koncom januára odcestuje na druhej sústredenie, tentoraz do Portugalska, Trpišovský už za sebou bude mít jednání o novém kontraktu.

Sice ten současný prodlužoval před necelým rokem, ale zájem ze zahraničí si pochopitelně žádá vylepšenou smlouvu.

Ve Slavii zůstane i”,null,null,0],jeho najbližší nadriadený Jan Nezmar. jeho nejbližší nadřízený Jan Nezmar.”,null,null,0],

Športový riaditeľ, ktorý je spoločne s Trpišovským strojcom posledných úspechov, mal v posledných týždňoch názorové nezhody s šéfom Tvrdík.

V posledných dňoch sa však situácia upokojila a Nezmar už nie je nastavený na odchod

Sportovní ředitel, který je společně s Trpišovským strůjcem posledních úspěchů, měl v posledních týdnech názorové neshody s šéfem Tvrdíkem.

V posledních dnech se však situace zklidnila a Nezmar už není nastavený k odchodu”,null,null,0],.

.

“,null,null,0]],null,”cs