Russell Wilson hodil päťdráhovú dorážku na Chrisa Carsona na štvrtý gól a na vedenie Seattlu mu ostáva 2:28 min., Greg Zuerlein minul 44-yardovú bránku do konca a zostávalo 11 sekúnd a Seahawks sa držali na divoké víťazstvo 30 – 29 rokov nad Los Angeles Rams vo štvrtok večer.

Jared Goff a Barani (3: 2) sa po finále vo finále dostali na pokraj víťazstva 90 sekúnd. Zuerlein strelil tri góly skôr, ale jeho posledný pokus skĺzol vedľa pravej strany a priniesol Seattlu (4-1) výhru, ktorú potrebovali proti svojmu nepriateľovi NFC West po prehre šiestich z posledných ôsmich s Rams. NFL (@NFL) FINÁLE: @Shahawks čaká na vzrušujúcu výhru #TNF! #LARvsSEA #Seahawks (autor @Lexus) pic.twitter.com/xJDQqQfVLz 4. októbra 2019

Wilson mal 17 z 23 na 268 a štyri pristátia.Bol na tom najlepšie, či už to boli jeho hody z vrecka, alebo keď bol nútený improvizovať. Bola to jedna ohromujúca hra za druhou od hviezdy Seattle, ktorá pokračovala v najlepšom začiatku sezóny v jeho kariére. “Myslel som si, že Russell hral jeden z najlepších zápasov, aké som ho kedy videl,” povedal tréner Seattlu Pete Carroll.

Aj jeho súperi zostali v úžase. “Russell Wilson práve teraz rozohráva svoju myseľ,” uviedol Ramsov bezpečnost Eric Weddle. Štatistiky Russella Wilsona

Zdá sa, že víťazstvo uzavrel Seattle, keď Tedric Thompson ležiac ​​na žonglovaní zachytil odrazenú prihrávku Goffa trávnik s 2:08 vľavo. Barani ale prinútili Seattle k puntovaniu a zmocnili sa ich vlastní siedmi, zostávalo im 1:38.

V pouhých siedmich hrách mal Goff baranov za Seattle 30 po 28-yardovom zásahu Geralda Everetta.Barani sa zastavili a deväť-prihrávka pre Everetta na tretie miesto založila pokus Zuerleina. Snap bol dobrý, ale kop zostal len napravo.

„Je to jeden kop. Urobil pre nás veľa veľkých kopancov. Bude pre nás aj naďalej robiť veľa veľkých kopancov, “uviedol tréner Rams Sean McVay. Goff skončil 29 z 49 na 395 yardoch a jednom touchdowne len pár dní po tom, čo hodil na svoju kariéru vysoko 517 yardov a vyrovnal rekord NFL so stratou 45 bodov na Tampa Bay. Everett mal sedem úlovkov na 136 yardov a Cooper Kupp mal deväť úlovkov na 118 yardov a TD.

Hviezdou bol však Wilson.