betclic mobile Baví vás stávkovanie na rôzne športové podujatia, ale bohužiaľ nemáte možnosť byť každý deň na svojom počítači, aby ste mohli stávky uskutočňovať? To vôbec ničomu nevadí, ba naopak. BetClic a Bet365 práve pre vás pripravil mobilné aplikácie, pomocou ktorých môžete vsádzať online, nech už ste kdekoľvek.

Pomocou aplikácie od BetClic môžete vsádzať ako live stávky, tak aj kurzový stávkovanie. Dokonca sú stávky možné naprieč všetkými platformami, ktoré moderné výrobcovia mobilných telefónov poskytujú. Výhodou tejto aplikácie je tiež fakt, že sa vám vždy zobrazí push notifikácia s výsledkom vašej stávky.

Ak patríte medzi majiteľov iPhonu, potom si môžete aplikáciu stiahnuť v AppStore, a to úplne zadarmo. Rovnako tak majitelia mobilných zariadení s Androidom si môžu stiahnuť BetClic mobilné stávkovanie z Google Play. Nazmar neprídu ani majitelia operačných systémov Windows a BlackBerry. Na stránkach BetClic ako na Bet365 môžete naviac naskenovať QR kód, pomocou ktorého si stiahnete aplikáciu na váš telefón ľahko a rýchlo.
BetClic je nadobudnutý kurzovými stávkami, preto nepremárnite ani jednu šancu vďaka mobilnej aplikácii.