betclic-poborsky Vsádzate radi kombinované stávky, ale môže vás vytočiť, keď vám celú stávku skazia jeden jediný nevydarený výsledok? U BetClic vám to nehrozí. Táto stávková kancelária vám vráti až 1250 Sk, a to v prípade, že stavíte minimálne na päť zápasov a nevyjde vám z nich iba jeden jediný. Aj tak je to príjemné vedieť, že neprehráte všetko.

Ak chcete skúsiť mobilné stávkovanie, a budete mať nový účet, potom aj tu vám Betclic vyjde v ústrety. Stačí vám, keď stavíte aspoň 125 € a kurz bude väčší ako 1,50. Ak tieto podmienky splníte, môžete späť získať až 250 prehratých korún.

Ak máte veľa kamarátov, ktorí by chceli stávky vyskúšať, potom z toho môžete mať kvalitné bonusy úplne zadarmo. Stačí vám, keď odporučíte jedného kamaráta, ktorý sa zaregistruje cez zaslaný odkaz. Za každého takto získaného nového užívateľa získate bonus 250 Sk na váš účet, a to ihneď po registrácii.
Ak ste navyše novým zákazníkom, BetClic a Bet365 vám daruje okamžitý bonus až 1 000 Sk, a to len za samotnú registráciu. Vďaka tomu môžete začať vsádzať hneď a bez rizika. Pokiaľ naviac ihneď odporučíte niekoľko kamarátov, peňazí v rámci Sportingbet mobil bonus sa nazbiera skutočne priehrštie.

Ak si radšej zahráte poker, potom aj tu vám BetClic ponúka bonus a to v celkovej výške 10 €. Na prvú stávku ideálne suma, navyše ak sa vám podarí vyhrať, môžete tento bonus treba aj zdvojnásobiť, a to už znie pekne, nemyslíte?

Okrem toho všetkého sa môžete tiež zúčastniť týždenných Freeroll turnajov v BetClic kasíne, kde máte možnosť vyhrať až 500 € za týždeň, bez toho aby ste minuli jediný halier.

Ako môžete sami vidieť, bonusov vám BetClic akoa Bet365 ponúkne skutočne mnoho. Čo viac, bonusy sú zaujímavé a tiež výnosné. Navyše sa nemusíte báť, že stratíte tikety potrebné kvôli jednému prohranému zápasu.