Otvorenie spoločnosti Bet365 bolo načasované tak, aby sa zhodovalo so zimnými olympijskými hrami v roku 2002 v Salt Leith City. Pôvodne BC bol zaregistrovaný v Kostarike, ale v roku 2008 prešiel jurisdikciou štátu Maine. O pár mesiacov neskôr, aby sa znížili dane, úrad opäť nahradil miesto nasadenia a získal licenciu od Malty. Okrem toho istého názvu skupina spoločností Bet365 zahŕňala BC Triobet, ako aj teraz zaniknutú spoločnosť Tobet. V roku 2012 sa združenie stalo majetkom veľkého hráča hazardných hier zo Švédska Betsson.

Činnosť kancelárie sa vykonáva výlučne na internete. Cieľové publikum, ako naznačuje názov, tvoria zákazníci z škandinávskych krajín. Bet365 je oficiálnym sponzorom klubu “Yokerit”, ktorý hrá v KHL.

Online zdroj BK, ktorý je vyrobený v bielej a modrej farbe, má štýlový a príjemný dizajn očí.

Bet365 BONUS 100% PRE NOVÝCH HRÁČOV

Po prvýkrát sa dostanete na stránku, klient čelí potrebe vybrať si jazykovú verziu. Okrem angličtiny sú k dispozícii iba 3 jazyky: fínčina, švédčina a nórčina. Na hlavnej stránke sú známe bloky so živými udalosťami a najobľúbenejšími zápasmi dňa, prehľadom analytických materiálov a reklamnými pútačmi. Okrem športových stávok patrí medzi služby ponúkané spoločnosťou: kasíno, živé kasíno, pokerová herňa a online hry.
Pokiaľ ide o športové sekcii, hráč nájde štandard pre Bet365 strana jednotky: široká škála tém na ľavej strane, real-time akcie a prematch v stredu, kupónom pre ceny a technické ponuky – vpravo. Sekcia nie je preťažená ďalšími informáciami, čo vám umožní sústrediť sa na hlavnú vec. Súčasne sú k dispozícii všetky potrebné možnosti: centrum zápasov, živé vysielanie, mobilná verzia. K dispozícii je aj analytická jednotka, výber systému koeficientov a skúšobného účtu.

Zúčtovacie zariadenie pokrýva 25 športov, ktoré možno nazvať dobrým ukazovateľom variability. Okrem toho existujú stávky na politiku, show business a e-šport. V súlade s pôvodným konceptom sa Bet365 musel sústrediť na hokej a iné zimné športy, čím naplnil voľné miesto na trhu s hazardnými hrami. Úrad venuje vážne pozornosť severským disciplínam dodnes, ale nedávno sa jeho vývoj zmenil trochu. Hlavným športom v spoločnosti Bet365 je futbal, hoci kancelária sa zameriava na hru N1 nie je taká zrejmá ako väčšina konkurentov. Okrem futbalu a zimných športov sú dobre vybavené basketbal, tenis, hádzaná a baseball. Existujú exotické pre väčšinu hráčov, ale je to celkom populárne v severských druhov, ako je napríklad Pesäpallo (Fínska verzia baseballu) a ženské futbale.

Maľba udalostí v spoločnosti Bet365 je oveľa nižšia ako vedúce postavenie na trhu, ale prekračuje ponuku mnohých konkurentov v regióne. Najväčší počet ponúk je futbal, hokej, zimné športy a basketbal. Udalosti, ktoré zamestnanci kancelárie nenašli dostatočne zaujímavé, sú spravidla symbolizované.

Citácie v tomto bookmakeri možno označiť ako priemer. Najziskovejšia ponuka tradične spadá do najpopulárnejších súťaží. V takýchto prípadoch môžu byť koeficienty pre ekvivalentné udalosti 1,92-1,92. Všeobecne platí, že podľa analytikov sa najvýnosnejšie cituje táto kancelária na celkovom počte.

Propagácie a bonusy

Kancelária ponúka veľkorysý uvítací bonus vo forme 100% prvého vkladu (minimálne 15 eur). Maximálna výška stimulov je 100 eur. Aby však mohol bonus odobrať, hráč musí zabaliť ho cez 6 stávok s kurzom aspoň 1,80.

Navyše Bet365 často organizuje špeciálne podujatia na rôzne udalosti. Napríklad tento bookmaker pravidelne spĺňa takzvanú stávku bez rizika (sadzba bez rizika). Klientovi je daná možnosť staviť na určitú udalosť sumu 20 eur. V prípade straty bude stávka vrátená.

Pomery riadku a maľovanie sú priemerné v porovnaní s ostatnými európskymi pred naším letopočtom, hlavné preischuestv pred ktorým Nordicbet nie. V rovnakej dobe, škandinávska stávková kancelária je úplne zameraná na miestnom trhu, ktorá sa prejavuje vo výbere predmetov (maximálnu pozornosť zimných športov) a zoznamu povolených pre registráciu krajín (Fínsko, Dánsko, Nórsko, Švédsko, Island, Faerské ostrovy). V hrách z post-sovietskeho priestoru sa spoločnosť nezaujíma, ako sa uvádza otvorene.

zdroj: stavky-home.com