bet2u bästa livebetting sidanValencia, yaz ve kış pazarları arasında dokuz oyuncu imzaladı. Marcelino-Alemany ikilisinin sekizi ve Pitarş çağından (Maksimovic) miras alınmış. Hemen hemen hepsi, başladığı mevsime ya da rekabete başlamak için birkaç gün olmadan geldi. Aslında, liza’yı ilk lig maçında koçu koyan ekip şu anki başlangıç ​​dizisine oldukça az değişiklik var.

Yeni oyuncuların performansının anahtarlarından biri, neredeyse Bet2u eksiksiz bir takım, onların hızlı adaptasyonudur. İlk çıkış zamanı. Gel ve oyna. Marcellin’in sloganı budur. Asturyan bu fikre sarıldı ve hemen sonuç verdi.Yaz mevsimine ulaşan ve onu yaralayan Paulista’ya ait olan denklem Neto’dan çıkarsak, geri kalanlar uyum teorisinin boşluklara sahip olduğunu gösterdi.

Bernabéu

Kondogbia ve Murillo maçı 19 Ağustos’ta Valensiya’ya geldi. Las Palmas’a karşı ilk lig maçı çoktan oynanmıştı ve takım Bernabéu’ya Bet2u iddaa siteleri gidiyordu. Her ikisi de Real Madrid stadyumunda yarıştı, Fransızlar bile attı. İmzasından bu yana sadece sekiz gün geçti, sırtının ve oyununun arkasında beşden az egzersiz yapıldı. Hemen iade sigortalı.

Guedes ve Pereira

Aşırılıklarla benzer bir şey oldu, birkaç hafta sonra. PSG ve United oyuncuların gelişi son pazar gününde üretildi. Pencere, 1 Eylül’de gece saat 12’de kapanmıştır.Sekiz gün sonra ikisi de Atletico de Madrid’e karşı Mestalla’da oynamak için resmi maçta tişörtü giydi. Brezilya birkaç kez Bet2u eğitim gördü, ama Portekiz uçağı neredeyse geçti, Portekiz ile sahaya bir çağrı geldi.

Kış transferleri

Kış piyasası, açık ilk çıkış teorisi için farklı değildi. Vietto ve Coquelin’ın kayıtları kırıldı. Arjantinliler dördüncü Ocak’ta imzaladılar ve altıncı sırada ligde yarıştılar. Dört gün sonra Marcelino ona Cup’taki ünvanı verdi ve ileriye doğru atılması zor bir hat-trick ortaya çıktı. Fransızlarla çok benzer bir şey oldu. O, 10. günde imzaladı ve 13. günde, arkasındaki iki antrenman ile giriş yaptı. Ekstra çalışma seansı kazanmak için özel uçağa bile ödeme Bet2u yapıldı.Marcelino, A Coruña’ya varıncaya kadar işe koyulduğu anda ona sahip oldu.

Kişiselleştirilmiş görüşmeler

Yarış başlangıcı, tesadüfi değildir. Teknisyen, müzakereye başladığınız andan itibaren aynı şekilde çalışır. Oyuncunun toprakları indiğinde birkaç kişiselleştirilmiş taktiksel konuşması vardır ve o sahada ne yapmak zorunda olduğunu zaten biliyordur. Ayrıca gelmeden önce bay ile konuşmanın avantajı vardır ve bu da işe ekstra bir motivasyon ve yatkınlık anlamına gelir.

Ocak

Valencia açıldı kış pencere açık bir hedefi vardı Ne zaman: ayın ilk on günü içinde takviye dahil etmek. Marcelino, finale ulaşana kadar yarışmak için Copa del Rey’daki oyuncuları kullanmak istedi. Bunu başardı.Vietto, Copa’da daha önce giriş yaptı ve Coquelin’in gelişi yasağı açtı, böylece Kondogbia veya Parejo, Alavés’e karşı çeyrek final maçlarında oynayabilir ve ligdeki Bet2u şutu odaklayabilir.

Hızlı adaptasyon, oyuncuların performans sunmasını beklememeyi ve maçın çoğaldığı ve programın büküldüğü yılın bu başlangıcı için koçun temel banko derinliğine sahip olmasını beklemenize izin verir.