Arsenal dúfa, že v januárovom prestupovom období podpíše barcelonského Denisa Suáreza. Manažér Arsenalu Unai Emery je obdivovateľom 24-ročného stredného záložníka, pôsobil s ním v Seville v sezóne 2014-15.

Suárez, ktorý strávil dva roky v Manchestri City ako hráč akadémie v rokoch 2011 až 2013 odohral za dve a pol sezóny 46 ligových zápasov za Barcelonu, ale nikdy sa mu nepodarilo udržať si pravidelné štartové miesto. Adrien Rabiot súhlasí s tým, že sa v lete zadarmo pripojí k Barcelone Čítať ďalej

Španiel, ktorý má jeden medzinárodný strop, vyhral v roku 2016, má zmluvu s Barcelonou do roku 2020 a bude stáť približne 20 miliónov libier. V tejto sezóne odohral 221 minút, ale iba 17 z nich v lige.Oba kluby začali rozhovory a na oboch stranách je záujem tento mesiac tento kontrakt prekonať.

Arsenal má v lete prísť o Aarona Ramseyho bezplatným prenosom a podpísať favoritov Juventusu 28-ročný.

Southampton rokuje so Sampdoriou o potenciálnom predaji Manola Gabbiadiniho. Oba kluby rokujú o pôžičke do konca sezóny s povinnosťou kúpiť útočníka v lete za poplatok vo výške 9 miliónov libier. Sampdoria však najskôr musí vyložiť iného útočníka, pravdepodobne Grégoire Defrel alebo Gianluca Caprari. Fiver: zaregistrujte sa a získajte náš každodenný futbalový e -mail.

Gabbiadini, ktorý sa v januári 2017 pripojil z Neapola za 15 miliónov libier, má mal u Panny Márie nerovnomerné kúzlo.Útočník začal svoju kariéru úderom, keď v prvých štyroch zápasoch strelil šesť gólov, z toho jeden proti Manchestru United vo finále Ligového pohára, ale jeho forma sa zhoršila a posledných 18 mesiacov bol v tíme aj mimo neho.

Gabbiadini má v tejto sezóne jeden gól z 15 vystúpení a nový manažér Southamptonu Ralph Hasenhüttl nezaradil 27-ročného hráča do svojich posledných piatich zápasov.