1xbet stávkové kancelárie bonusy

Ak chcete trénovať, budete mať tiež šancu mať veľa hier zdarma na 1xbet Be.

1xbet vám dáva k dispozícii aj príslušné nástroje, aby ste mohli tipovať za čo najlepších podmienok. Pre začiatočníkov je výber hotovosti možnosťou, ktorá vám umožní zastaviť prebiehajúcu stávkové kancelárie bonusy športovú stávku a získať späť celú alebo celú počiatočnú stávku alebo dokonca výhru v závislosti od výsledku.

ComboMax navyše zvyšuje vaše kurzy pri kombinovanej stávke až o 50%. Určité udalosti budete môcť sledovať naživo prostredníctvom kanála 1xbet, zatiaľ čo možnosť Bet-X vám dáva možnosť upraviť prebiehajúcu stávku. Tiež sme ocenili, že sme si mohli na stránke prezrieť mená hráčov, ktorí nedávno vyhrali, s uvedením množstva peňazí zakaždým. Na záver budete môcť nahliadnuť do presných štatistík každého zápasu a každého športu, aby ste čo najlepšie pripravili svoje predpovede.

1xbet sa prispôsobuje všetkým rozpočtom, a preto ukazuje veľkú flexibilitu, pokiaľ ide o ponúkané stávky.

Pri udalostiach pred priamym prenosom je minimálna stávka 0,07 EUR za jednotlivé stávky a 0,10 EUR za kombinované stávky.
Na živé prenosy je minimálna stávka 0,10 EUR pre všetky stávky.

Pokiaľ ide o maximálnu stávku, tá sa líši v závislosti od športu, majstrovstiev a typu stávky, na ktorú chcete staviť. Hráči môžu tiež kedykoľvek zistiť maximálnu výšku stávky kliknutím na tlačidlo „Max. Stávka“.

Predtým vám hra 1xbet ponúkla uvítací bonus pri registrácii a niekoľko propagačných akcií v závislosti od športových udalostí. Tieto ponuky môžu mať formu promo kódu, vrátenia peňazí za prehraté stávky, ponúkanej stávky zadarmo alebo percenta z vášho prvého vkladu dňa.

Komisia pre hazardné hry sa však rozhodla zakázať uvítacie bonusy a propagačné akcie dostupné na stránkach so športovými stávkami, najmä v boji proti závislosti od hazardných hier. Rovnako ako iné stávkové kancelárie povolené v Belgicku, 1xbet už preto neponúka žiadny bonus ani promo kód.

Aplikácia 1xbet vám zaručuje rovnaké pohodlie na mobile aj na počítači

Na webe 1xbet je úvod veľmi jednoduchý. Na jednej strane máte k dispozícii zoznam športov na platforme a na druhej strane váš stávkový tiket, ktorý ste zodpovední za vyplnenie. Stránka je 100% mobilná, a preto sa prispôsobí všetkým obrazovkám smartfónov a tabletov. Môžete si však tiež stiahnuť aplikáciu „1xbet app“, ako pripomína James na svojej stránke, kde hovorí o tejto stávkovej kancelárii. .

Táto mobilná aplikácia je skutočným prínosom pre stávkarov, ktorí radi sledujú zápasy v televízii a stávkujú so svojím smartfónom. Pre začiatočníkov, ktorí ešte nepoznajú slovník online stávkovania, vedzte, že program 1xbet ponúka sprievodcu, ktorý vám umožní oboznámiť sa so svetom stávkových kancelárií.

Po registrácii je minimálny vklad 10 eur na počítač aj mobil. Aplikácia 1xbet je k dispozícii zadarmo v obchodoch Apple Store a Google Play a ponúka rozhranie určené na živé vysielanie s názvom „1xbet Live“, ktoré vám umožňuje live stávkovať na viac ako 50 000 športových udalostí. Tento živý priestor je prítomný aj v klasickej verzii stránky a zahŕňa 15 rôznych športov.

Zákaznícky servis 1xbet je vám k dispozícii

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa služieb stávkovej kancelárie, dostupných športových stávok, výplaty alebo požiadaviek na využitie bonusov a propagačných akcií, môžete kedykoľvek kontaktovať zákaznícky servis. Táto služba je skutočne otvorená od pondelka do nedele! Tímy 1xbet prejavujú veľkú profesionalitu a poskytujú relevantné odpovede na otázky, ktoré si kladiete.

Kontaktné metódy

Zákaznícky servis je možné dosiahnuť rôznymi komunikačnými prostriedkami:

Živý chat: prístupný na domovskej stránke webu
E-mail: prostredníctvom formulára na kontaktnej stránke webu alebo na nasledujúcej adrese: support@1xbet.com
Telefón: agenti sú k dispozícii na čísle 02 808 29 93. Môžete tiež požiadať o kontaktovanie telefonicky pomocou živého chatu alebo kontaktného formulára.

Na záver nezabudnite prečítať časté otázky o webe, ktoré sú veľmi komplexné a vyriešia väčšinu vašich požiadaviek.