1xbet stávkovanie na šport

Bonus

Keď sa dozviete, že 1xbet nerobí nič ako ostatné, začína to tým, že neponúkate bonus.

Voľba, ktorá sa na prvý pohľad môže zdať trochu drsná, ale ktorá je úplne logická vzhľadom na vôľu bookmakra šetriť na super tokoch, aby sa mohla sústrediť na skutočné pridané hodnoty: dynamické a stávkovanie na šport veľmi atraktívne kurzy, ako aj kvalitná asistencia hráča.

1xbet je jednou z najštedrejších stávkových kancelárií, pokiaľ ide o vyplácanie predplatiteľov s návratnosťou hodnotenou na 97%, zatiaľ čo priemer na trhu je 92%. Okrem toho ponúkajú pomerne vysoké herné limity, ktoré by mali baviť hlavnú časť veľkých hráčov v online stávkovaní.

Aj keď neponúka žiadne špeciálne bonusy ani propagačné akcie, budete mať šancu vyhrať viac peňazí na širokej škále stávok na najväčšie a najobľúbenejšie športové podujatia.

Športové stávky

Ak 1xbet svojim predplatiteľom neponúka uvítací bonus, vynahradzuje si to predovšetkým vďaka svojej rozvojovej stratégii, ktorá spočíva v zameraní sa iba na športové stávky.

Vďaka obrovskej škále online športových stávok spoločnosť ponúka živé stávky na ligy amerického futbalu NFL, La Ligu, Premiership, Ligu majstrov, MLB a ďalšie. žiť v basketbalových ligách ako NBA, NCAA, so skalopevnými šancami.

Oceňujeme tiež pedagogický prístup tohto operátora. Jeden z mála, ak nie jediný s 1xbet, ktorý ponúka toľko vysvetlení, rád a metód týkajúcich sa online športových stávok.
Live stávky

Bez toho, aby ste boli výnimoční, je sekcia živých stávok 1xbet Sports kvalitná. Rovnako ako u mnohých prevádzkovateľov, aj futbal je jednou z najpokrytejších súťaží, aj keď tu nájdete aj to, čo hľadáte, ak ste fanúšikmi NBA, MLB, NHL a ďalších významných severoamerických líg.

Musíte ísť do ponuky “kurzy na zápas”, aby ste mohli svoje stávky umiestniť do niekoľkých stĺpcov. Vyberiete si šport, ktorý vás zaujíma, šampionát a potom zápas, na ktorý chcete staviť.

Musíte len zadať sumu svojej stávky a potom stlačiť potvrdzovacie tlačidlo pre potvrdenie stávky. Stávky na 1xbet Sports sú veľmi jednoduché a mimoriadne intuitívne.

Malou nevýhodou služby „Live stávky“ nie je k dispozícii možnosť priameho prenosu udalostí. Napriek tomu ešte raz zdôrazníme dobrú všeobecnú úroveň vyrovnaných šancí.
Spôsoby platby

Spoločnosť spolupracovala s poprednými finančnými inštitúciami a dôveryhodnými partnermi v oblasti elektronického obchodu.

Spoločnosť 1xbet používa 128-bitový šifrovací štandard na ochranu svojich finančných transakcií online a ponúka najobľúbenejšie možnosti online platieb akceptovaním širokej škály mien po celom svete. Transakcie sa však uskutočňujú hlavne v amerických dolároch a eurách.

Okrem širokej škály možností ponúkaných kanadským hráčom na pripísanie na účet alebo výber z ich výhier má 1xbet tiež a predovšetkým dvojitú funkciu, ktorou je ponúkanie minimálnej výšky vkladu, ako aj limitov výberu medzi najatraktívnejšími na trhu.

Tu sú hlavné spôsoby platby na 1xbet Sports:

Visa
MasterCard
bankový prevod
Neteller
Skrill
Dôverčivo
Karta Paysafe
Eco Payz
Entropay
Okamžitý bankový vklad