1xbet sázkové kanceláře onlineJak funguje bonus 1xbet?

1xbet nabízí 150 € jako uvítací bonus. První sázka je vrácena až do maximální výše 100 EUR, pokud prohraje. Poté, po ověření účtu, bude během prvních dvou měsíců vráceno 10% měsíčních sázek v rámci limitu 25 € měsíčně, nebo 50 € celkem.

Na co můžeme vsadit s 1xbet?

1xbet vám umožní sázet na velké množství sportů. K dispozici je 15 sportovních disciplín sázkové kanceláře online včetně fotbalu, basketbalu, tenisu (…) a 3 lig fantasy. U koňských dostihů poskytuje 1xbet přímý přístup k platformě 1xbet se specializací na sázení na koňské dostihy.

Trvá přenos 1xbet dlouho?

Transakce na 1xbet jsou okamžité u karet a elektronických plateb. Pouze bankovní převody trvají až 48 hodin. Dostupné metody a podmínky plateb 1xbet jsou různé a ekonomické.

Jak fungují věrnostní body ZEpoints?

Věrnostní body jsou udělovány v rámci věrnostního programu ZEclub. Za každou uzavřenou sázku dostávají hráči progresivní body podle kursu sázek. Poté jsou vyměnitelné ve freebetu, aby vsadily na 1xbet. Směnný poměr je 2 000 bodů za 10 EUR.

Je 1xbet k dispozici v několika jazycích?

Ano to je. Platformu 1xbet lze použít v 6 jazycích: francouzštině, němčině, portugalštině, španělštině, holandštině a mandarínštině. V pravé dolní části obrazovky můžete jazyk změnit pomocí karty pro výběr jazyka. Zákaznický servis lze telefonicky kontaktovat ve francouzštině.

1xbet, náš úplný názor na tohoto specialistu na sázení na trávníky

Původně vytvořil Emmanuel de Rohan Chabot na počátku dvacátých let 20. století, až v roce 2004 byl spuštěn web 1xbet, online sázková platforma věnovaná koňským závodům.

Představte si, že v té době šlo o skutečný zlom v historii francouzského trávníku: 1xbet se tak stal prvním vážným konkurentem 1xbet (Pari Mutuel Urbain), který do té doby držel monopol exkluzivní online sázení na koně.

Od té doby prošel tento mladý hříbě sázení na koně – schválený společností ARJEL – dlouhou cestou … Pojďme se tedy o tomto operátorovi dozvědět více v naší recenzi 1xbet: ergonomie stránek, uvítací nabídka, sázky, platby,… tato vycházející hvězda 100% Frenchie už pro vás nebude mít žádná tajemství!

1xbet: výhody

Velmi velkorysý kumulativní bonus 250 EUR
Vynikající program závodů s pomocí předpovědí
Spolehlivý a bezpečný web s provozní licencí vydanou společností ARJEL

Uvítací bonus 1xbet, stanovený na 250 EUR, má podobu kumulativní nabídky (60 EUR při registraci a 190 EUR v závislosti na podílu):

1. bonus ve výši 20 EUR připsaný ihned po počátečním vkladu;

Druhý bonus ve výši 20 EUR připsaný po jednom měsíci aktivity (do 30 dnů od prvního vkladu musíte vsadit minimální sázku ve výši 1 EUR). Budete také muset potvrdit svou e-mailovou adresu, abyste byli způsobilí;
3. bonus ve výši 20 EUR připsaný po dvou měsících aktivity

(do 60 dnů od prvního vkladu musíte vsadit minimální sázku ve výši 1 EUR);

4. bonus ve výši 70 EUR, pokud se vám podaří získat splátku 10% ze sázek, které jste provedli do 30 dnů od vydání 3. bonusu;

Pátý bonus 120 €, pokud se vám podaří získat splátku 10% ze sázek, které jste provedli, do 30 dnů od vydání 4. bonusu.