1xbet sázkové kanceláře bonusy

Vytvoření účtu 1xbet

Připojit se k dostihovému sportu 1xbet je otázkou několika kliknutí; čas na sprint na dlouhé přímce u Longchamp! Proces vytváření vašeho profilu zahrnuje několik dobře definovaných a jednoduchých kroků:

Zdvořilost, datum a místo narození, kontaktní údaje (e-mail, adresa)
Důvěrný kód 🔢
Možnost uvítacího bonusu (dostihy, sport nebo poker)
Správa rozpočtu, hranice platby výdělků
První vklad a bankovní údaje
Ověření ✅

Vše probíhá na jedné stránce s informativními zprávami v každém poli; opravdu dětská hra. sázkové kanceláře bonusy Varování, to samé; nezapomeňte si zapsat důvěrný kód. O to budete znovu požádáni při každém připojení k platformě. V předposledním kroku si připravte ke stažení také své BIC a IBAN informace nebo RIB.

Správa uživatelského účtu 1xbet Hippique

Jakmile bude vaše registrace potvrzena, obdržíte e-mailem vaše zákaznické číslo pro připojení k vašemu účtu na platformě. Používá se v kombinaci s vaším datem narození a důvěrným kódem. Týmy 1xbet nejsou z bezpečnostního hlediska v cvalu.

Samotný účet je velmi snadno použitelný – ať už používáte počítač nebo mobilní telefon, s jasně definovanými částmi:

Zůstatky, vklady a výběry
Historie sázek a transakcí
Věrnostní program
Sponzorství
Tvůj profil

Nic z toho není těžké pochopit. Ve svém profilu přejděte na kartu podpůrné dokumenty a stáhněte si kopii dokladu totožnosti (občanský průkaz, pas nebo řidičský průkaz). Provozovatel vám poté poštou zašle aktivační kód, který zadáte na platformě a definitivně ověří vaši totožnost a váš účet.

Všimněte si, stále v profilu, původní funkce zvaná „seznam sledovaných koní“, která osloví fanoušky trávníku. Jediné, co musíte udělat, je zadat jméno konkrétního dostihového koně, abyste dostávali jakékoli nové informace, které se ho týkají, díky upozorněním na koně zaslaným 1xbet. Můžete je obdržet e-mailem nebo sms.

Jakmile budou tyto zákonné povinnosti řádně dodržovány a nastavení vašeho účtu bude dobře organizováno, můžete se konečně pustit. Hip hip hurá! Epické sázky jsou v nedohlednu na Joli Chouan, Coeur de Blues a další Moons de Boisaubert, kteří jen čekají na vaše sázky, aby vám quinté du jour udělal šťastný den.

1xbet mobilní dostihy pod naší lupou

V dnešní době, i když na závodní dráze i mimo ni stále existují tisíce fyzických prodejních míst 1xbet, není třeba se obtěžovat s lístky a frontami … Svého bookmakera můžete ve skutečnosti vzít na vaše mobilní zařízení; jako moderní surfaři v řadách závodních tratí, od Paříže-Vincennes po závodiště Meydan Race Course v Dubaji! A ano, mobilní 1xbet existuje, a to nejmenší, co můžeme říci, je, že neudělal věci napůl: