1xbet kurzové stávkovanie

Používanie webových stránok 1xbet

Od novej verzie webovej stránky 1xbet v roku 2018 je online prehliadanie veľmi príjemné. Dizajn je v teplých farbách: červenej a čiernej s nádychom bielej a je atraktívny a podnetný. Najviac z 1xbet? Prebiehajú živé zápasy a možnosť stávkovania súčasne. Pokiaľ ide o štruktúru stránky, stávky sú klasifikované podľa športu, položky sú jasné, skrátka čo povedať. S výnimkou prípadu prístupu začínajúcich tipujúcich, ktorí budú mať trochu problém presadiť sa na tomto špecializovanom webe, ktorý podľa nás silno ovplyvňuje jeho veľký brat ZEturf. Na kurzové stávkovanie druhej strane, váš hráčsky účet, ktorý ste si vytvorili pre svoje online stávky na 1xbet, bude na ZEturf platný.

Rôzne typy online stávkovania

Je to v oblasti viac ako dvadsiatich športov, individuálnych alebo kolektívnych, že budete môcť staviť na 1xbet, rovnako ako u jeho konkurenta 1xbet. A na všetky typy šampionátov, bez ohľadu na to, ako malé si tu nájdu svoje miesto. Môžete staviť na tradičný konečný výsledok, ale aj na polčasové skóre alebo na mená futbalových strelcov atď. Ak chcete, môžete svoje stávky umiestniť aj naživo. 1xbet vám poskytuje štatistické tabuľky, ktoré vám pomôžu pri výbere, ale tiež znížia vaše možné zárobky. Peniaze sú k dispozícii aj na 1xbet, čo umožňuje hráčom ukončiť stávky pred koncom a získať späť minimálnu počiatočnú stávku. 1xbet vám tiež umožňuje staviť „ÁNO alebo NIE“, to znamená, že nestávkujete na číslo, ale skôr na výsledok samotného zápasu. Program House of Coach sleduje módu Fantasy ligy tým, že umožňuje tipujúcim vytvoriť si vlastný futbalový tím a súťažiť s ostatnými hráčmi online, aby znásobili svoje výhry.

Mobilná aplikácia 1xbet

Web 1xbet nájdete na svojom smartfóne a tablete pomocou aplikácie 1xbet, ktorú si môžete stiahnuť z obchodu Apple alebo z Google play. Nájdete rovnaké rozhranie ako na webe, ktoré sa mimochodom tiež dobre prispôsobuje mobilným telefónom. To znamená, že ak si aplikáciu nechcete stiahnuť, môžete v mobile stále používať stránku 1xbet. Ak musíme nájsť malú chybu tejto mobilnej aplikácie pre nás, je to strata určitých stávok, napríklad „malých líg“. V skutočnosti sú prítomné všetky hlavné majstrovstvá, ale nie tie menšieho rozsahu. Aplikácia 1xbet ale inak ponúka zjavnú výhodu, ktorou je schopnosť sledovať vaše stávky všade a ľahko.

1xbet bonusy

1xbet ponúka svojim predplatiteľom zaujímavý vernostný program ponúkaním bonusu 150 eur rozdelených do dvoch častí. Prvá stávka, ak bude podaná do 15 dní od prvého vkladu, bude znovu vytvorená, ak prehrá. 50% z čiastky vašej stávky, až do limitu 50 eur, bude pripísaných okamžite, zvyšných 50% (stále v limite 50 eur) vám bude vrátených po dokončení aktivácie vášho účtu 1xbet. Čo so zvyšnými 50 eurami? Za dvakrát tridsať dní vám budú vaše prehrané stávky vrátené až do výšky 50 eur. Číslo 4 z našich TOP 10, 1xbet, má tiež program pre svojich verných stávkarov: ZEclub, ktorý vám umožňuje zbierať body za každú stávku, zameniteľné za skutočné peniaze: zepoints. K dispozícii je tiež sponzorská ponuka, za všetkých nových predplatiteľov, ktorých privediete na stránku 1xbet, získate bonus 10 eur.

Šanca na športové stávky

Stávkové kurzy sú v podstate peniaze, ktoré môžete vyhrať, ak je vaša stávka úspešná. Praktický príklad, ak stavíte 10 eur a kurz je 3, ak vyhráte, vyhráte stávku * kurz = 30 eur. Z jednej strany na druhú ušetríte 10 * 1,10 = 11 eur. Stránka 1xbet, rovnako ako všetky hlavné weby so stávkovaním online, ktoré ponúkame v našom porovnávači, je v súlade s pravdepodobnosťou futbalových zápasov všeobecne. Na druhej strane máme pocit, že pri iných športoch sú šance všeobecne nižšie. To je dôvod, prečo by ste mali vyhľadávať niekoľko stávkových webov v závislosti od športovej disciplíny, ktorú ste si vybrali, aby ste dosiahli čo najlepšie kurzy. Stránka 1xbet navyše ponúka pri uzatváraní stávky tri možnosti: môžete sa rozhodnúť neprijať zmeny kurzov, akceptovať ich alebo akceptovať iba zmeny kurzov smerom nahor. Minimálne skóre je 1,10.

Spôsoby platby 1xbet

Aby ste mohli dokončiť svoju športovú stávku online, musíte si pripísať kredit na svoj účet 1xbet. Na stránke 1xbet máte k dispozícii širokú škálu platobných metód. Môžete si zvoliť kreditnú kartu, ale aj PayPal, Moneybookers, Paysafecard, Ticket Premium, Neosurf, MyNeosurf, Cashlib, MoneyClic alebo dokonca bankovým prevodom. Všeobecne sú všetky bankové údaje, ktoré poskytnete 1xbet, bezpečné a v žiadnom prípade nebudú zverejnené na komerčné účely. Minimálny vklad je 10 centov, minimálny vklad je 15 eur. Negatívnym bodom je, že web 1xbet si účtuje províziu za vklady v predplatených tiketoch vo výške 3 až 4% … našťastie sa za iné typy platieb neúčtujú žiadne poplatky. Výplatu z výhry možno uskutočniť bankovým prevodom a skrill. Existuje limit na výhru 6 000 eur pre jednu stávku a 15 000 pre kombinovanú stávku.