1xbet kasíno bonus

Mobilní web má samozřejmě nevýhody svých kvalit: jeho design je omezen na to podstatné, bez jakýchkoli vizuálů nebo animací. Pro atraktivnější mobilní zážitek má 1xbet druhou možnost: aplikaci pro instalaci na váš smartphone se systémem Android nebo Apple. Skvělý bod, 1xbet vám umožní spravovat všechny vaše 1xbet kasíno bonus sázky na koně a sport v jedné aplikaci. Tím se zabrání znásobení instalací.

mobilní aplikace Takže najdete všechny funkce webu a tentokrát jsou barvy a obrázky v plném proudu. Včetně live sázení, oblasti, kde má smysl používání mobilních verzí. Ať už doma před obrazovkou nebo venku s přáteli 📶.

Sportovní a koňské sázení na 1xbet.fr

V horní nabídce obrazovky 1xbet jasně rozlišuje mezi přístupem ke sázení na koně a sportovním sázením. Rozhraní sportovních sázek je velmi jednoduché – charakteristický znak provozovatele. V levém vertikálním menu najdete 14 různých sportovních disciplín, na které můžete vsadit. 1xbet úzce odpovídá populárním sportům ve Francii:

Fotbal
Tenis
Basketball
Ragby
Sportovní auto

Provozovatel také uvádí sporty s více národním uznáním, jako je pétanque, plachtění, ragby a biatlon. Seznam završují míčové sporty spíše anglosaského nebo severoamerického rozsahu, jako je kulečník, golf, americký fotbal a lední hokej. Nakonec velmi pěkná paleta 🎨!

Ikona statistik vám při každém setkání poskytne dostatek informací o šancích a nedávných výkonech protagonistů. Jediným kliknutím na zápas podle vašeho výběru můžete procházet seznam dostupných sázek a podávat své sázky. V tomto ohledu sázková kancelář zaujme počtem a rozmanitostí možných sázek. 1xbet si na této straně nepřivlastňuje své jméno! Ve fotbale je možné sto různých sázek, od nejjednodušší sázky 1N2 až po nejsofistikovanější sázky na handicap.

Prochází všechny klasiky žánru:

Dvojnásobná šance
Okraj
Přes pod
Střelec
Správné skóre
Poločas

Bookmaker nabízí mnoho kombinací, jako je poločas a konec zápasu, nebo výsledek a nad / pod, a speciální sázky, které zahrnují vrácení peněz v případě remízy nebo vítězství kteréhokoli týmu . Na závěr zmíňme záložku „živé sázení“, která obsahuje seznam všech probíhajících zápasů nebo zápasů začínajících krátce, a záložku „hvězdné sázky“, která zvýrazňuje zápasy, které přitahují nejvíce hráčů. Specialisté na sportovní sázení najdou něco, co jim aktivuje mozek a kalkulačku pomocí 1xbet!

Na 1xbet Turf není trávník zapomenut

V sekci sázení na koňské dostihy používá 1xbet stejný typ jasného a čitelného rozhraní s přímým důrazem na denní program a schůzky. Pokud nejste zvyklí na koňské dostihy, nebudete mít problém se seznámit se sázením na koně na rozhraní tohoto operátora. Provozovatel předloží následující sázky:

Jednoduchý vítěz a umístění
Spárovaný vítěz, zadaná a spárovaná objednávka
Trio
2 ze 4
Top 4, Top 4 a Multi order
Top 5